ikea Sevgililer Günü’nüzü Kutluyor!

IKEA Türkiye, Sevgililer Günü’nde sadece çiftler için değil, sevgisini ifade etmek isteyen herkes için birbirinden keyifli, birbirinden yaratıcı hediye seçenekleri sunuyor.

ikea Sevgililer Günü’nüzü Kutluyor!

Eğer siz de sevgilinizi, çocuğunuzu veya en yakın dostunuzu, bu özel günde mutlu etmek isterseniz en yakın IKEA mağazasına uğramayı veya
www.IKEA.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Sevgi gününüz kutlu olsun!

Bu yıl, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde IKEA ile sevdiklerinizi mutlu etmeye ne dersiniz? Sadece sevgiliniz için değil, sevdiğiniz herkes için çeşitli hediye alternatifleri sunan IKEA’dan seçeceğiniz birbirinden yaratıcı hediyelerle tüm sevdiklerinizin kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Sevginiz hep yanında olsun!

Kimi zaman sevdiklerimizin yanında olamıyoruz ve onlara dilediğimiz gibi sarılamıyoruz. İşte bu anlarda IKEA kalpli minder yardımınıza koşacak! Sıcacık bir sarılma sevdiklerinizin içini ısıtacak.

Her an sevginizi hatırlatsın!

Sevdiklerinize her zaman kullanacakları ve sizi hatırlayacakları minik sürprizler yapın! IKEA’da bulabileceğiniz bu kırmızı saat, zarif tasarımı ile hemen göze çarpıyor. Ergonomik yapısıyla da masa üzerinde kullanıma, kanca ile asmaya veya arkasındaki mıknatısla metal bir yüzeye yerleştirmeye uygun.

Sofranıza sevginizi katın

Sevgiyle hazırlanan bir yemek masasından daha güzel bir sürpriz ne olabilir ki! Siz de güzel bir sofra kurarak, tatlı sohbetler eşliğinde sevdiklerinizle harika zaman geçirin.

Küçük sürprizler yapın!

Yaşam alanlarını güzelleştirecek IKEA saklama ve hediye kutuları ile sevdiklerinize küçük sürprizler yapabilirsiniz. Eşyalarını bu kutularda saklayabilecek ve hep sizi hatırlayacak.

Sevginize ışıltı katın

Evinizin her köşesinde dekoratif olarak kullanabileceğiniz IKEA aydınlatmaları ile, birlikte geçirdiğiniz anlara ışıltı katabilirsiniz.

Sevgilinizin çalışma alanını renklendirin

çalışma ortamına renk katabilmek için ona tatlı sürprizler yapın. Birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafı koyabileceği bir çerçeve veya masasını aydınlatacak bir masa lambası ile onu mutlu edebilirsiniz.

Sevdiklerinizi mutlu edecek ve onların kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak binlerce fikir için IKEA’yı ziyaret etmeyi unutmayın!

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2022, 11:01

Emlak Haberi

Emlak haberleri , Yeni satışa Çıkan Konut Projelerini, Sektörel haberleri ,Emlak rehberi , Emlak Analizleri yaparak sektöre yön veren emlak haberciliği yapıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE