Evinize ve Tarzınıza uygun parke, Parkeni Seç ile bir tık yakınınızda!

Yaşam alanlarında dekorasyonun başlangıç noktası olan parkelerin seçimi her zaman zor olmuştur. Yıldız Entegre geliştirdiği parke seçim teknolojisi ile tüketicilerin doğru kararı vermesi için çalışmaya devam ediyor. Son olarak “Parkeni Seç” modülünü uygulamasına ve web sitesine entegre ederek hayata geçiren Yıldız Entegre, tüketicilerin evlerine ve gönüllerine en uygun parke modelini sadece dakikalar içerisinde seçmelerini sağlıyor.

Evinize ve Tarzınıza uygun parke, Parkeni Seç ile bir tık yakınınızda!

Dekorasyon bütünlüğü kapsamında parke seçimi her zaman en kritik konulardan birisi olmuştur. Hangi alanda olursa olsun alan ışığının en önemli faktör olduğu parke seçiminde, ortamda bulunan mobilyaların tarzı ve renkleri de dekorasyonda bütünlüğü sağlayan diğer önemli unsurların başında geliyor. Tarzı, yapısı ve kalitesiyle bulunduğu alanlara sıra dışı atmosferler kazandıran parkeler, Yıldız Entegre tarafından geliştirilen Parkeni Seç ile zahmetsizce tüketicinin tarzına ve evine en uygun şekilde seçilebiliyor. 

Doğru parkeyi tek seferde hatasız seçebilmek için: Parkeni Seç! 

Uzun ve zorlu parke seçim süreçlerini minimalize ederek, parke seçim aşamasında dekoratif ipuçlarını da içeren Parkeni Seç ile kullanıcılar, yaşam alanlarında stillerine göre adım adım kendilerine en uygun parkeyi seçebilme şansını yakalıyor. 

‘Ev’ ve ‘Ofis’ alternatifleriyle kullanım amaçlarına uyarlanan kategorilerin yer aldığı adreste, ‘Aydınlık’, ‘Loş’ ve Işık Almayan alanlara uyumlu parke seçenekleri sunuluyor.  Ev parke seçiminde; mutfak, yatak odası, antre / koridor, salon başlıklarının yanı sıra ‘yalnız yaşayan, çocuklu aile’ ve evcil hayvan’ gibi ince düşünülmüş, detaylı kategoriler de yer alıyor.  Ayrıca tüm bu teknik detayların yanı sıra sizin zevkinize uygun dekorasyon anlayışı da seçim de bir kriter olarak geliyor. Tüketicilerin tarzı da bir faktör olarak her zaman gözönüne alınıyor.  

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Yıldız Entegre Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Ormancı: ‘Parkenin dekorasyonun başlangıç noktasında yer aldığını düşünüyoruz. Bu düşünceden hareketle tüketicilerin gömleğin ilk düğmesini doğru ilikleyebilmeleri ve hem evlerine hem tarzlarına uygun parke seçimini yapabilmeleri için çalışmaya devam ediyoruz. “Parkeni Seç” dijital dünyada geliştirdiğimiz bu çalışmaların sonuncusu. Parkeni Seç içerisinde yer alan sorulara cevap veren tüketiciler belirledikleri kriterlere göre onlarca dekor arasından en ideal olanlarına ulaşabilecekler. ‘Parkeni Seç’ sayesinde de kullanıcılarımız parke dünyasında ses getiren Varioclic ve Terraclick parkelerimizle dekorasyon fikirleri edinebilecekler.’ dedi. 

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE