banner38

Espark Talihlisi Otomobile Kavuştu

Eskişehir’in yaşam ve cazibe merkezi Espark Alışveriş Merkezi tarafından 22 Haziran tarihinde noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda gerçekleşen otomobil ödüllü çekilişe Kütahya ilinden katılan Kübra Kerkük, Mercedes-Benz A 180d Style otomobiline kavuştu. 

Espark Talihlisi Otomobile Kavuştu
banner45

Eskişehir’in buluşma noktası Espark Alışveriş Merkezi’nin, koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen otomobil, iki adet Smart TV ve iki adet cep telefonu ödüllü çekilişi 480 Bin’e yakın kişinin katılımı ile 22 Haziran’da noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda gerçekleştirildi.

Çekilişe Kütahya ilinden katılan Kübra Kerkük’e kazandığı büyük ödül Mercedes-Benz A 180d Style 2019 model otomobili, Espark AVM Müdürü Berkay Damgacı teslim etti. Büyük ödül otomobilin yanı sıra bir adet Samsung Note 10 Cep Telefonu, bir adet iPhone 11, iki adet ise Samsung 55RU7100 4K UHD TV’nin sahibi olan isimler de ödüllerini teslim aldılar…

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER