Beylikdüzü Et ve Süt Kurumu Açıldı.

Et ve Süt kurumu İstanbul'da ilk şubesini Beylikdüzü'nde açtı.

Beylikdüzü Et ve Süt Kurumu Açıldı.
banner80

İstanbul Et İşletme Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren, kırmızı etten tavuğa, köfteden sucuğa, kavurmadan kıymaya kadar birçok ürün daha uygun fiyata tüketiciyle buluşturacak olan Et ve Süt Kurumu ilk satış mağazasını Beylikdüzü’nde açtı.

Et işletme tesisinin geçtiğimiz aylarda yeni yerine taşındığını söyleyen İstanbul Et İşletme Müdürü Nevzat Serdar, “Toplam depolama kapasitesi 1300 ton olan İstanbul Et İşletmesi’nde soğuk hava depoları ve parçalama ve paketleme üniteleri ile çeşitli et işleme makineleri bulunuyor. 6 bin 300 metrekare alanda kurulan ve yaklaşık 24 milyon lira tutarında olan tesis, İstanbul ve tüm Trakya bölgesinde bulunan kamu kurumları, kuruluşlar ve diğer satış noktalarına Et ve Süt Kurumu ürünlerini ulaştırıyor” dedi.

Tüketicilere, kırmızı et, tavuk ve şarküteri ürünlerini Et ve Balık Kurumu markası ile ulaştıracaklarını belirten Serdar; “Her et işletmemizin olduğu ilde mağazamız vardı, bu geleneğimizi de İstanbul’da sürdürmek istedik, ayrıca mağaza açılmasına yönelik bölgede yoğun talep görüyorduk. Ürün yelpazemiz çok geniş, 70-80 çeşit ürünümüz var. Fiyatlarımız da gayet uygun, kıyma 35, kuşbaşı 38, biftek 45 ve bonfilenin kilosu 79,50 liradan satılıyor. Ayrıca donmuş köfte, hamburger grubu, taze şarküteri ürünleri sucuk, sosis, salam bulunuyor, tavuk ürünleri çeşitleri de mağazamızda bulunuyor. Piyasadaki et fiyatlarına göre daha uyguna satışımız var, o yüzden vatandaşlar için daha avantajlıyız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 09:42

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE