banner77

Banyoda ‘Yeni Bir Başlangıç’ için ORKA’dan Büyük İndirim

Umutlarla dolu 2021’de banyo tasarımında yenilik yapmak isteyenler için kampanya geliştiren ORKA Banyo, ‘Yeni Bir Başlangıç’ mottosuyla seçili ürünlerde 31 Mart’a kadar %45 varan indirimlerle banyoları renklendirecek.

Banyoda ‘Yeni Bir Başlangıç’ için ORKA’dan Büyük İndirim
banner80

Tüm yaşam alanlarında olduğu gibi banyolarda da tasarım olgusunun önem kazanmasından yola çıkan ve sadece banyo mobilyaları sektöründe uzmanlaşan ORKA Banyo, tasarımı ve fonksiyonelliği odağına alan seçili ürünlerini 31 Mart tarihine kadar %45’e varan indirimlerle satışa sunarak yeni yılın ilk aylarında yenilik isteyenlere göz kırpıyor. ORKA Banyo, tüm dekorasyon stillerine uygun olarak farklı ürün gruplarından seçilen avantajlı ürünleriyle yılın ilk çeyreğinde tasarım dolu yeni bir banyoya çağırıyor.

Teknolojiyi tasarımla buluşturan lider Türk markası

Banyo mobilyası sektöründe geliştirdiği kaliteli, tasarım odaklı, çevreci ve fonksiyonel ürünlerle ORKA Banyo, üretim faaliyetlerini gerçekleştirdiği Düzce’deki ileri teknoloji fabrikasında 240 kişiyi aşan istihdamı, güçlü ihracat yapılanması ile alanında sektör lideri olarak hizmet veriyor. Yıllık ortalama 540 bin modül banyo mobilyası üretimi gerçekleştiren ORKA Banyo, Türkiye’de 81 ilde 450’den fazla satış noktası ile tüketicisiyle buluşuyor.

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE