İn Mari Marmara Projesi

Beylikdüzü Marmara Mahallesi'inde İnşa edilen İn Mari Marmara Projesinde Toplamda 150 adet Bağımsız bölümden oluşuyor. Tertemiz bir ''Nefes'' Masmavi bir ''Pencere '' Yemyeşil bir ''çevre'' Kıskandıracak bir ''Yaşam için Evinizi İstanbul'un Yanına Marmara'nın yanıbaşına Kurduk.

İn Mari Marmara Projesi

Beylikdüzü Marmara Mahallessi Ayasofya Caddesi Üzerine İnşa Edilen in Mari Marmara Projesi İmamoğlu inşaa trafından çok kısa sürede lansmanı gerçekleşerek satışa çıkıyor Toplam 3 ayrı bağımsız bloktan oluşan İn Mari Projesinde 1+1 ve 2+1 Daire seçenekleri bulunuyor.

İn Mari Marmara Projesi Daha önce Farklı bir proje olarak tasarlandığı için bu projede değişikliğe giderek farklı bir konseple tasarlanarak inşa edildi , Projede penthouse daireler Kat Dubleks dairleri göreceksiniz .

Hemen yanıbaşında alış veriş merkezleri projenin alt kısmıda'da alış veriş dükkanları yer alıyor Marmara Mahallesinin en iyi konumdunda olan proje bir çok farklı özellikleri taşıyacak , Eston Reşitpaşa Evleri 3. Kısımın Ön kısmına inşa edilen İn Mari Marmara Projesi Bir çok yolların kesişme noktasında bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2021, 02:31

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE