Sadeleştirilmiş Bir Yaşam İçin Hane House

Doğada olmayı seviyor musunuz? Doğadaki evinize kavuşmak için neler yapmak gerektiğiniz sizlere kısaca anlatacağım Hafta sonu çocuklarınızda çok ekonomik olarak doğada yaşayabilirsiniz.

Sadeleştirilmiş Bir Yaşam İçin Hane House
banner80

Hane, dünyada son yıllarda popüler olan (tiny house on wheels) tekerlekli küçük evlerde yaşam tarzının Türkiye’deki üreticisidir. Doğa ile iç içe, küçük alanlarda size evinizin konforunu sunmayı amaçlar. Minimal alanları en kullanışlı şekilde planlayarak evinizi sadeleştirir.

Hane House sadece yaz tatillerinde değil, yoğun iş temposundan evinize döndüğünüzde, aileniz ile güzel bir hafta sonu geçirmek istediğinizde size villa yaşamını sadeleştirerek sunar.

Hane, sadece kullanım alanlarında değil aynı zamanda ekonomik anlamda da sadeleştirme sunar.

8 metre Ferah Hane

Modern konut mimarisinden esinlenerek tasarlanan ve hane çizgilerini üzerinde taşıyan modelimiz size her yerde evinizin konforunu sunacaktır. Evinizden biraz küçük olmasına rağmen sizi kocaman Hane House dünyasının içine çekecek bir kapı olacaktır.  Şehrin gürültüsünden, yoğunluktan ve karmaşasından kaçmak istediğinizde haneniz sizi bekliyor olacaktır.

Teknik Detaylar

Plakalı ve Ruhsatlı,

Tüm trafik kurallarına uygun olarak üretim,

30 metrekare,

3 + 1 Loft

Üst Katta 2 Oda (Loft)

3.500 kg taşıma kapasitesi,

Alko şase,

Gider ve altyapısı tamamlanmıştır.

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE