Konut alanlarının yanı sıra spor, oturma, yemek ve dinlenme alanları ile koşu ve yürüyüş parkuru gibi tüm bölümleri kapsayan üst düzey güvenlik hizmetiyle yatırımcıları, yeni bir yaşam konseptiyle tanıştırıyor.

Profesyonel site yönetiminin bulunduğu ve her daireye depo imkânı sunulan projede ayrıca market, mağaza ve restoranlar için kiralama görüşmeleri devam ediyor. 252 konut ve 15 ticari birimden projede yüzde 0,99 faiz oranı ile 120 ay vadelendirme avantajı sunuluyor.

Pandemi ile birlikte konutta değişen trendlerindeki değişime cevap verebilen konutlar ön plana çıkmaya başladı. Yatırımcıların izole yaşam beklentisine cevap verebilen geniş balkonlu ve bahçeli konutlar ise ağırlıklı olarak şehir merkezinden uzakta yar alıyor. Gayrimenkul ve inşaat sektörünün yenilikçi markası İnsay Yapı’nın İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te inşa ettiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesi, okul ve iş yaşamını da evlere sığdıran donanımını merkezi lokasyon avantajıyla birleştirerek İstanbul’un merkezinde üst düzey güvenlikli izole yaşam sunuyor. 24 saat boyunca süren üst düzey güvenlik hizmetinin sunulduğu proje, sosyal donatıları ve doğal yaşam olanakları ile de şehrin içinde müstakil yaşam vaat ediyor. Ayrıcalıklı yaşam konseptiyle inşa edilen ‘Ondörtüç Pendik’, yüzme havuzu, kapalı otopark ve dinlenme alanlarıyla izole yaşamı yeniden tanımlıyor. Projede ayrıca spor, oturma, yemek ve dinlenme alanları ile koşu ve yürüyüş parkuruyla da yaşamı evlere sığdırıyor.

İzole yaşamı yeniden tanımladı

‘Ondörtüç Pendik’ projesinin şehrin merkezinde yer alan konumu, 24 saat süren üst düzey güvenlik hizmetleri ve sunduğu ayrıcalıklı yaşam konseptiyle izole yaşamı yeniden tanımladığını vurgulayan İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

“Sektörün yenilikçi markası olarak, İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından biri olan Pendik’te konumlandırdığımız projemizin sahip olduğu üst düzey donanımlarla şehrin içinde müstakil bir yaşam vaat ediyoruz. Pandemi nedeniyle oluşan izole yaşam beklentisini üst düzey güvenlik hizmetlerimizle birleştirerek, merkezi lokasyonumuzun verdiği avantajla da rakiplerimizden ayrışıyoruz. Pandeminin etkisiyle oluşan balkonlu, bahçeli konut projesi beklentisine, ağırlıklı olarak şehrin çeperlerinde yer alan projeler cevap verebiliyor. Biz projemizde sadece yaşamın değil okulun, işin, sosyal hayatın da içerisine taşınabileceği kompleks bir yapı oluşturduk. Üstelik bu yapıyı İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te inşa ettik. Sunduğumuz üst düzey güvenlik önlemleriyle de konutta oluşan izole yaşam trendine yeni bir boyut kazandırdık. Yatırımcılarımıza İstanbul’un merkezinde üst düzey güvenlikli izole yaşam sunuyoruz”

Ofisi de okulu da eve taşıdı

Konutta yeni trendlerin öncülerinden İnsay Yapı, İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te hayata geçirdiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesiyle ofis ve okul yaşamını da evlere sığdırıyor. Şehrin içinde müstakil bir yaşam sunulan projede  2+1 ve 3+1 dairelerin içinde 3 ile 3.5 metrekare arasında değişen depolama alanları yer alıyor.  3+1 olan 3 cepheli köşe dairelerde, biri dairenin hemen karşısında konumlanan, diğeri ise otopark katında yer alan 2 depo bulunuyor. 1+1 dairelerin 346 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede, 2+1 daireler 472 bin TL’den, 3+1 daireler ise 676 bin TL den yatırımcılarla buluşturuluyor.

Her büyüklükteki dairede balkon

İmza attığı projelerle sektörün yenilikçi markaları arasına giren İnsay Yapı, İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te hayata geçirdiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesiyle korona günlerinde rahat bir nefes aldırıyor. ‘Ondörtüç Pendik’ sakinleri, tüm Türkiye’yi evlere kilitleyen virüse rağmen, geniş balkonlu dairelerinde, korona günlerinde en çok ihtiyaç duyulan balkon keyfini doyasıya yaşayabiliyor. Şehrin içinde müstakil bir yaşam vaat eden projede yer alan 2+1 ve 3+1 dairelerin her birinde yemek yenilecek kadar geniş balkonlar yer alıyor. Projede yer alan 1+1 dairelerin çoğunda da balkon yer alıyor. Projenin yüzde 85’i balkonlu dairelerden oluşuyor.

Pendik’in merkezinde ayrıcalıklı yaşam alanı

'Ondörtüç Pendik' projesi, 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor. 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı 'Ondörtüç Pendik'; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkânının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor. Profesyonel site yönetiminin bulunduğu ve her daireye depo alanının tahsis edildiği projedeki mağaza ve restoranlar da ayrıcalıklı yaşam alanı konseptini tamamlıyor. Pendik'in merkezinde yer alan 'Ondörtüç Pendik' projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Projede yer alan 1+1, 2+1, 3+1 dairelerin fiyatları, 346 bin TL-908 bin TL arasında değişiyor.

Teknokent’e komşu…

2021 yılında hizmete girecek Şeyhli metro istasyonu, projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Teknokent'e de komşu olan proje ayrıca, bölgenin en büyük alışveriş merkezi Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı sunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta

Ödüllü mimar Turgut Toydemir imzasını taşıyan proje, dört bir yanı sağlık kuruluşlarıyla çevrili ve özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 3 dakikalık mesafede yer alıyor. 'Ondörtüç Pendik', Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota ise 15 dakika ve eğitim kurumlarına da komşu olacak mesafede konumlanıyor.

İnsay Yapı hakkında:

Grubun temelleri 1979 yılında ağırlıklı mobilya sektörüne toptan boya, vernik, tiner, polyester malzemeleri tedariki yapan İhsan Boya San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin kuruluşu ile atıldı. 1994 yılında grubun amiral gemisi Kolsuzlar Kimya San. ve Tic. AŞ. ile bir çok endüstriyel tesisin ana girdisi konumunda olan 50’yi aşkın kimyevi maddenin dış ticareti, depolanması ve lojistiğinin sağlanmasına yönelik yatırım yapıldı.1997 yılına gelindiğinde grubun üretici firması olan İhsan Kimya Boya San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.’nin kuruluşu tamamlandı. Böylelikle sanayi tipi endüstriyel ve sentetik tinerlerin üretimine başlandı. Daha sonra 40 yıllık tecrübe ve sermaye birikimini gayrimenkul sektöründe kazandırmak üzere, 2011 yılında İnsay Yapı San. ve Tic. AŞ’yi kuruldu. Ankara’da 119 konuttan oluşan Elit Manzara Beytepe projesi ile İstanbul Pendik’te 252 konutluk Ondörtüç projesini hayata geçirdi. Önümüzdeki dönemde yeni projelerin hazırlıklarını da sürdüren İnsay Yapı, güçlü kadrosu ile sektörde söz sahibi aktörler arasında yer almaktadır.

0216 3141414  www.insayyapi.com     www.ondortuc.com.tr   www.kolsuzlarkimya.com