Nef Koruköy'ün yeni etabı avantajlı ödeme seçenekleriyle satışta Pesin alımlarda 4.000.000 TL'den başlayan fiyatlar ile sinirli sayıdaki dairelerden birine sahip olmak için nef koruköy satış ofisini arayabilirsiniz.

Nef Koruköy, 230 bin metrekarelik Nef Çekmeköy arazisinin 77.000,91 metrekarelik kısmında yer alıyor. 1+1 ve 2+1 yaşam seçeneklerini bahçeli, balkonlu ve teraslı ferah ve geniş açık alanları ile sunan projede 65 metrekareden, 132 metrekareye kadar farklı daire planları sunuluyor. 

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef, Çekmeköy’de geliştirdiği  Çamlıtepe ve  Ormantepe etaplarının ardından şimdi de projenin Koruköy etabını satışa sundu.

Cadde Bakırköy Projesi ve Fiyat Listesi Cadde Bakırköy Projesi ve Fiyat Listesi

Nef İcra Kurulu Üyesi Selçuk Çelik, ‘’Nef’in Çekmeköy'deki üçüncü projesi Nef Koruköy, toplam 327 konuta ulaşan bir proje. Bugüne kadar yaklaşık 3 bin kişi talep bırakmıştı projeye. O yüzden talep bırakan müşterilerimize öncelik verdik ve bu hafta sonu satışa başladık. Gelen talep ve yoğun ilgiden çok memnunuz, projedeki konutların yarısının 1 günde satışlarını tamamladık. Tabii bu talepte yeni kredi kampanyasının oldukça büyük önemi var.

Biliyorsunuz ‘Yeni Evim’ kredi kampanyası çerçevesinde hem uzun vadede hem düşük faizli kredi kullanılabiliyor. Vatandaşlarımızın ilgisi gayet yerinde oldu bu yüzden de hızlı bir satış grafiği izliyoruz. Burası aslında bizim Çekmeköy'deki üçüncü projemiz. 180 dönümlük bir arazi üzerinde yapılan üçüncü proje. Daha önce yüz dönüm arazi üzerindeki 2 proje gerçekleştirmiştik. Oldukça da hızlı bir satış grafiği yakalamıştık. İlk projemiz de zaten 2 günde 497 adet satılmıştı.

Rekor kırmıştı. O iki projede 1109 konut teslim edildi. Şu an yaşam başladı. Yüzde 95 doluluk oranına sahip. O projenin devamında üçüncü projemizin lansmanını gerçekleştiriyoruz. Projenin geri kalanı da gelecek. Aslında dördüncü ve beşinci etaplarımız da olacak. Bu satıştan dolayı da muhtemelen onların lansmanını da biraz erkene çekeceğiz. Yoğun ilgiden çok memnunuz’’ dedi.