Evinizde sıcak bir atmosfer oluşturmak ve Yeni Yılın vazgeçilmez süsleri ile evinizi Yılbaşına hazırlamak için kullanabileceğiniz gibi sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Yılbaşı süslerini ister masanızda; isterseniz kapı, pencere, şöminenizde iç ve dış mekanlarda kullanabilirsiniz.
 

Yılbaşı sevincini evinize taşıyarak dekoratif bir ortam oluşturabilirsiniz.

Yeni yıl yakın, şömineleri yakın!... Sıcacık ve çok şık !..

Kaleseramik Turkishtime Dergisi’nin “Ar-Ge İlk 250” listesinde yer aldı Kaleseramik Turkishtime Dergisi’nin “Ar-Ge İlk 250” listesinde yer aldı

Bauhaus’un Dekoratif Elektrikli Şömineleriyle yılbaşında ve kış boyunca şömine keyfiniz sürsün.

BAUHAUS’un Elektrikli Dekoratif Şömineleriyle şömine sıcaklığında 2021 yılına girebilirsiniz.

Dış mekan ısıtmada dekoratif anlamda her zaman elektrikli bir şömine tercih edilebilir. Şömineler hem misafirlerinize ev sahipliği yaptığınızda hem de dışarıda bir kitap ve sıcak bir içecek ile dinlenmek istediğinizde idealdir.

Bauhaus’un tüm mağazalarında; siyah renk / beyaz renk / antrasit kaplama ve şık tasarımı ile dekoratif olan Elektrikli Dekoratif Şömineler sizleri bekliyor. Soğuk kış günleri için mükemmel sıcaklık sağlayan ve odada rahat, konforlu bir atmosfer yaratan bu ürünler; uzaktan kumandası sayesinde oturduğunuz yerden kumanda imkanı da sağlıyor.

Bauhaus’un ışıl ışıl Yılbaşı Süslerini ve harika Elektrikli Dekoratif Şöminelerini mağazalarında bulabileceğiniz gibi e-ticaret adresinden online olarak da sipariş edebilirsiniz.

www.bauhaus.com.tr [email protected]