Sunset Hospitality Group markası METT Hotels & Resorts’un Türkiye’deki ilk oteli METT Hotel & Beach Resort Bodrum, alışılmış ‘beach club’ konseptini sarsan FOLIE Restaurant & Sea’de Farfect ile iş birliği gerçekleştiriyor.

METT Bodrum Satış ve Pazarlama Direktörü Ceren Önal Palamutçu ev sahipliğinde Dubai’nin ünlü tv ve jetset isimleri Rania Fawazz, Deema Al Ashadi, Lama Alhakeel, Oumayma El Boumeshouli ve Yasmine Zahran’ın da aralarında yer aldığı misafirlerin katılımı ile tanıtılan Folie x Farfetch, 6 Ağustos’a kadar METT Bodrum bünyesinde Folie Restaurant & Sea’de yer alacak.

 

METT Bodrum’da Folie x Farfetch iş birliği kapsamında Folie deck alanına yerleştirilen bayrak, yastık ve havluların yanı sıra deck menüsüne özel Farfetch mocktail de ekleniyor. 

Misafirlerin Farfetch’in METT Bodrum’a özel hazırladığı koleksiyonu keşfedebilmesi adına oluşturulan Farfetch pop-up mağazası ve Farfetch’in koleksiyonunu inceleyebilecekleri ve satın alabilecekleri bir tasarım da Folie’de konumlanıyor. 

METT Social Living’in sunduğu güzellikleri birlikte keşfetmek!

 

Bodrum’un en güzel plajlarından birinde, Mavi Bayraklı masmavi denizi ile FOLIE Restaurant & Sea, Fransızca'da 'delilik' anlamına gelen benzersiz konseptiyle geleneksel “beach club” klasiğini yıkıyor. Yükseltilmiş şezlong platformu ve şık Akdeniz mutfağı restoranı ile iki muhteşem ayrıcalık sunan FOLIE, Bodrum’un kartpostal güzelliğindeki manzarasını benzersiz lezzetleri ile kusursuz bir şekilde harmanlıyor. Sadece en iyi malzemeleri kullanarak Akdeniz mutfağının çok sevilen klasiklerine yenilikçi bir yorum getiren restaurant, kapsamlı bir şarap ve içecek seçkisi ile misafirlerine sonsuz mavi ufkun ve büyüleyici manzaranın yanında eşlik ediyor. Hafta içi DJ performansları ve hafta sonları gerçekleşen cabaret showları ile FOLIE, bir sahil partisi cennetine dönüşerek, heyecan verici bir keşif sunuyor.

 

 

METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un bünyesinde yer alan ayrıca Isola Manzara Gardens, şık ve rahat ortamıyla konuklara adeta bir İtalyan Rüyası yaşatıyor. İtalya’nın mutfak geleneklerini aperitivodan akşam yemeğine kadar özenli bir biçimde yansıtmayı ilke edinen Isola Ristorante, ev yapımı makarnalar ve İtalyan klasiklerinden oluşan menüleri ile eşsiz bir gastronomik şölene imza atıyor. Misafirlerini kendi yorumu ile hazırladığı sofistike İtalyan mutfağıyla karşılayan Isola, METT Hotel & Beach Resort’ta göz alıcı Bodrum ve Bodrum Kalesi manzarası ile bu yazın da vazgeçilmez adresleri arasında.

En iyi DJ setleri ve ilham verici kokteylleri ile nefes kesici Bodrum manzarasına eşlik eden ATTIKO, Pan Asya lezzetlerini METT Hotel & Beach Resort’un keyifli tesisinde misafirlerin beğenisine sunuyor. İyi müzik ile benzersiz lezzetlerini harmanlayan ATTIKO, konuklarına kusursuz bir akşam fırsatı yaratıyor.

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, konuklarını METT Social Living ile yenilenmeye davet ediyor.

www.mettsocialliving.com/bodrum

 

 

METT HOTEL & BEACH RESORT, BODRUM

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, Bodrum Marina’dan sadece birkaç dakika uzaklıkta, önünde apansız uzanan Ege’nin masmavi suları ile demir atan tekneler ve Güney kıyılarının keyfini çıkaranlar için benzersiz bir ortam sunan Haremtan Koyu’nda yer alıyor. 

Zarif ve özenle tasarlanan 72 oda, 31 adet suite loft ve villası, mavi bayraklı plajı ile METT Hotel&Beach Resort konuklarına benzersiz bir deneyim sunuyor. Geniş teraslı loftların yanısıra, kendine özel havuzlu villaların yer aldığı otelde ayrıca, bir adet kapalı, bir adet infinity havuz, iki geleneksel Türk hamamı, MOI SPA ve RAISE Fitness&Wellness merkezleri de bulunuyor.

Oteldeki, uluslararası restoran konseptlerini dünya çapında hizmet kalitesiyle sunan, zengin bir yeme-içme ve eğlence anlayışı yer alıyor. Deniz kenarında, Bodrum atmosferinde sunulan provensal deneyimden modern İtalyan mutfağına kadar METT Hotel & Beach Resort Bodrum, kentteki yeme-içme sahnesini yeniden şekillendiriyor. 

METT Social Living Hakkında

METT Social Living yaşamın sunduğu güzellikleri kutlayan Akdeniz’in rüya gibi noktalarından modern minimalist tasarıma, telaşsız hizmet tarzından içten bir eğlenme arzusuna kadar tüm karakterinde Akdeniz’in sade ve neşeli yaşam tarzından ilham alan konaklama ve yeme-içme deneyimleri sunarken sosyal hayatı tüm bunların kalbine yerleştiren bir marka. www.mettsocialliving.com

METTin Kökeni: METT'in en büyük ilham kaynağı, Akdeniz yaşamının basit, dengeli mutluluğudur. Yer aldığı konum, güneşin dünyanın başka hiçbir yerinde doğmadığı güzellikte doğduğu ve toprağın, kayaların, suyun ve bitki örtüsünün karışımı, her fırsatta kartpostal değerinde manzaralar yaratır. Tüm bu unsurlar METT'in görsel kimliğinde yer almaktadır.

 

                                                                         

TOPRAK         BİTKİ ÖRTÜSÜ                       GÜNEŞ                               SU

Sunset Hospitality Group Hakkında

2011 yılında kurulan Sunset Hospitality Group, uluslararası markalar ile gerçekleştirdiği iş birlikleri ve projeler ile, öncü restoran ve konaklama konseptleri geliştirerek dünya çapında benzersiz deneyimler sunan bir yatırım şirketidir. Benzersiz hizmet anlayışı ile yenilik ve kaliteye her zaman bağlı olan Sunset Hospitality Group bünyesinde, SUSHISAMBA, DRIFT Beach, Azure Beach, Ammos, Black Tap ve Luigia gibi markalar yer alıyor. www.sunsethospitality.com