Mapei, sıralamada yer alan diğer 13 İtalyan şirketiyle birlikte, görüşülen kişiler tarafından dünya çapında İtalyan üretiminin en iyisi olarak övgüye layık görüldü.

Mapei Şirketler Grubu'nun İnsan Kaynakları Direktörü Giuseppe Castelli konuyla ilgili görüşlerini "Mapei Group, 57 ülkedeki 102 alt kuruluşu ve 35 ülkedeki 90 üretim tesisiyle dünya çapında yaklaşık 12.000 personel istihdam etmektedir. Küresel düzeyde bağlılık ve coşku gibi değerleri paylaşan, her zaman mükemmellik arayışında olan ve kazanan bir ekibe sahibiz. Çalışanları yönetme konusunda uyguladığımız politikaların ve projelerin kalitesi bizim için son derece önemli, çünkü faaliyet gösterdiğimiz toplulukları teşvik etmenin ve geliştirmenin bir aracı olarak ele alınan sürdürülebilirliğe somut bağlılığın da bu unsurlara dayandığına inanıyoruz." şeklinde ifade etti.

Dünyanın En İyi İşverenleri sıralaması, küresel ölçekte gerçekleştirilen en kapsamlı işveren standartları araştırmasının sonucudur. Katılımcılardan çalıştıkları şirketi tavsiye edip etmeyecekleri ve işverenlerini yetenek gelişimi, uzaktan çalışma seçenekleri, ebeveyn izni avantajları, kapsayıcılık, iş-yaşam dengesi ve şirketin ürün veya hizmetlerinden duydukları gurur açısından değerlendirmeleri istenmiştir. Katılanlar ayrıca ülkelerindeki veya sektörlerindeki diğer şirketleri de değerlendirebilmektedir.

 

 

DYO “Akromax Suprema”, 29. Altın Çekül Ödülleri’nde “Yapıda Yenilikçi Ürün” Seçildi DYO “Akromax Suprema”, 29. Altın Çekül Ödülleri’nde “Yapıda Yenilikçi Ürün” Seçildi

MAPEI Hakkında:

1937'de Milano’da kurulan Mapei, yapı endüstrisi için dünyanın önde gelen kimyasal üreticilerinden biridir ve dünya çapında en prestijli mimari ve altyapı projelerinin inşasına katkıda bulunmuştur. 57 ülkede 102 alt kuruluşu ve 35 ülkede faaliyet gösteren 90 üretim tesisi ile Grup, dünya çapında 11.900'den fazla personel istihdam etmektedir. Mapei Group, 2022 yılında 4 milyar Euro konsolide gelir elde etmiştir. Şirketin başarısı uzmanlaşma, uluslararası düzeyde faaliyet gösterme, AR&GE ve sürdürülebilirlik ilkelerine dayanmaktadır.  www.mapei.com

 

Editör: Kadir Özel