Lens Cadde 9 blokta 1050 konuttan, ofis ve ticari alanlardan oluşan Lens Cadde, eğlenceyi, sağlığı, huzuru, hareketi ve lezzeti bir arada sunuyor. 2026 sonunda teslim edilecek proje, yüzde 30 peşinat 24 ay taksit ve 0 faiz fırsatıyla satışa çıktı. 

Teknoloji ve finans merkezlerine yakınlığı ve hemen yanı başında bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı’yla son dönemin yıldızı parlayan ilçelerinden Kurtköy, yepyeni bir projeye kavuşuyor: Lens Cadde. 32 yılda yaklaşık 2 milyon 200 bin metrekare kapalı alanda yurt içinde ve yurt dışında konut, otel, iş merkezi ve hastane inşaatı yapan MRF Group tarafından hayata geçen Lens Cadde, hem yatırım hem de yaşam için düşünenlere hitap ediyor. 9 blokta 1050 konuttan, ofisten ve ticari alandan oluşan Lens Cadde, 197 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden oluşan konutların net metrekareleri de 45 ila 82 metrekare arasında değişiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 5 dakika uzaklıkta bulunan Lens Cadde, Kadıköy-Kurtköy metrosuna yürüme mesafesinde ve tüm bağlantı yolları üzerinde bulunuyor. Ulaşım rahatlığıyla İstanbul trafiğine girmeden istenilen her yere kolaylıkla ulaşım imkanı tanırken Emsey Hastanesi, Sabancı Üniversitesi gibi hastane ve okullara da sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.  Proje hakkında bilgi veren MRF Group CEO’su Mehmet Yeşilmen, “Şu an İstanbul’daki en büyük konut projelerinden birinin inşasını üstleniyoruz. Gerçek anlamıyla cadde konseptini Lens Cadde’ye yansıtmak istedik. Cadde konseptiyle hayata geçirdiğimiz projenin yüzde 30’u yeşil alandan oluşuyor. İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgesi Kurtköy’de bulunan Lens Cadde’de, birbirinden lüks mağazalar, sağlık ve güzellik merkezleri, zincir marketler gibi ihtiyaç duyulan her şey bir arada sunuluyor. Kısacası hayata dair her şey, Lens Cadde’de bulunuyor” dedi. Yaklaşık 10 milyar TL yatırım maliyetiyle 2023 yılında hayata geçen projenin teslim tarihi ise 2026 sonu. Lens Cadde, uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor. Satışa çıkan Lens Cadde’de cazip kampanya koşullarından yararlanmanın şimdi tam zamanı. Proje, yüzde 30 peşinat 24 ay taksit ve 0 faiz fırsatıyla satışa sunuluyor.

1992 yılında Gaziantep'te köklü bir başlangıçla kurulan MRF Group, inşaat sektöründe geçen yıllar içinde adını sağlam temellere oturtarak önde gelen firmalardan biri haline geldi. Kaliteli iş anlayışı, gelişmiş vizyon ve müşteri memnuniyetine odaklanan yaklaşımla hedeflerine hızla ulaşmıştır. MRF Group, Gaziantep'in modern yapısını şekillendirilirken bugün hem yurt içinde hem de yurt dışında yaklaşık 2 milyon 200 bin metrekare kapalı alan inşaatıyla sektörünün dev firmalarından biri haline geldi. MRF Group’un CEO’su Mehmet Yeşilmen’dir.

Shelton Örnek Villa Tanıtımını Gerçekleştirdi Shelton Örnek Villa Tanıtımını Gerçekleştirdi

Editör: Kadir Özel