Ayrıca olayinkolayi.com’un hesaplama araçlarını kullananlar, gelirlerine göre ideal ev tutarı, emlakçı komisyonu, tapu harcı, taşınma masrafları gibi olası giderlerini de kolayca hesaplayabiliyor. Üstelik sektör uzmanı olayinkolayi.com, müşterilerinin konuta dair tüm sorularını hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında 0850 222 3466 numaralı Whatsapp hattı üzerinden anlık yanıt sistemiyle cevaplıyor.

Sigorta yaptırırken, kredi ararken, ev alırken veya taşınırken ihtiyaç duyulan tüm işlemleri kolaylaştırmak üzere yola çıkan olayinkolayi.com, “Burada her olayın bir kolayı var!” sloganıyla asistanlık hizmeti veriyor.

Takipçilerini konut, kredi ve sigorta konu başlıklarında bilinçlendiren site, sunduğu hesaplama araçları sayesinde, yeni bir ev hayali kuranlara konut alımıyla ilgili tüm olası masrafları bir arada görerek bütçelerini buna göre ayarlayabilme şansı sunuyor.

Ayrıca konut kredisi kullanacaklar, bankaya gitmeden önce kendilerine sunulan araçlar ve avantajlı teklifler sayesinde kredi, sigorta ve konut yolculuğunda karşılarına çıkabilecek gereksiz masraflardan da kurtuluyor.

Detaylı Bilgi İçin: www.olayinkolayi.com