Soytaş Holding, bölgenin en özel projesini Eski Foça ile Yeni Foça arasında pırıl pırıl bir koyda, tertemiz havası, asırlık zeytin ağaçlarının gölgesi ve meşhur Foça otlarının kokuları eşliğinde el değmemiş güzelliklerin arasında oluşturuyor.

soytaş-foca

Detaylarında konforu ön planda tutan ve 150 dönüm arazi üzerinde ferah aralıklardaki 1+1 villalardan oluşan Soytaş Foça; sunduğu hizmetler, yazları püfür püfür, kışları ise ılıman iklimi ve eşsiz olanaklarıyla, Foça’da yılın her mevsiminde sağlık ve keyifle yaşanacak bir ortam sunuyor.

soytaş-foca1

Yılın 365 gününü tatil gibi bir yaşam için tasarlanan Soytaş Foça, başucunda Ege'nin büyüleyici tabiatı ve alabildiğine uzanan koy manzarasına sahip. Foça’da, bölgenin mimari yapısına uygun, kompakt yaşam alanları, yeşillikler içindeki geniş, ferah bahçeleri, masmavi koyu, siteye özel plajı ve tüm sosyal imkanları ile dört mevsime uygun eşsiz bir villa yaşamı ile Soytaş Foça sakinlerini bekliyor.

Soytaş Foça-emlakhaberi.com

Yüksek avantajlı bir yatırım fırsatı olan Soytaş Foça projesi, krediye uygunluk, kişiye özel ödeme planı, kiralama ve satış desteği, hemen tapu ve Haziran 2023 teslim tarihi gibi imkanlarıyla da dikkatleri çekiyor.

floor-plans-btn-img

0232 600 81 81

[email protected]

https://soytasfoca.com

Soytaş Foça-oda

‘Alya 4 Mevsim’ projesinde iki bloğun inşaatı tamamlandı. ‘Alya 4 Mevsim’ projesinde iki bloğun inşaatı tamamlandı.

Soytaş Holding

Soytaş Holding 1973 yılında İstanbul’da, Salih Zeki Kolat liderliğinde bir grup girişimci tarafından sosyal yatırımlar ve organizasyonlar alanında faaliyet göstermek için kurulmuştur. Soytaş Holding günümüzde, iştirakleri vasıtasıyla yurtiçi ve yurtdışında özellikle inşaat, gayrimenkul, turizm ve hizmet sektörlerinde bulunmasının yanı sıra, yatırım portföyünü genişletme ve çeşitlendirme çalışmalarına devam etmektedir.

1975 yılında ortaklarına yönelik tatil sisteminin Türkiye’deki öncülüğü, Soytaş tarafından yapılmış ve Bodrum Turgutreis’teki 1. bölüm tesisler bu alanda ilk faaliyete geçmiş tatil tesisleri olmuştur. Gelen yoğun ilgiyi takiben Bodrum Akyarlar, Izmir Foça ve İstanbul Büyükada’da da yeni tesisler inşa edilmiş ve hizmete sokulmuştur.

Bodrum Turgutreis ve Akyarlar, Izmir Foça, Istanbul Büyükada’daki çeşitli tatil köyü projeleri, İstiklal Caddesi’ndeki Beyoğlu İş Merkezi Kompleksi, İstanbul Erenköy, Şenesenevler, Kozyatağı, Koşuyolu bölgelerinde yapılmış çeşitli sosyal konut projeleri, Modin 1-2-3 lüks tatil siteleri, dış müteahhitlik hizmetleri olarak da Libya Tobruk bölgesinde konut-okul-sivil binalar konularında faaliyet göstermiştir.

Önümüzdeki dönemlerde grup bünyesindeki şirketler vasıtasıyla gayrimenkul, gayrimenkul işletmeciliği, tatil köyü işletmeciliği ve hizmet sektörünün yanında tarım, gıda ve enerji sektörleriyle de portföyünü genişletmek amacındadır.