Generali Sigorta, Süper Evim Konut Sigortası ürünü ile müşterilerine esnek teminat paketleri ile her bütçe ve ihtiyaca göre tamamen isteğe bağlı olarak özelleştirilebilen bir sigortacılık deneyimi vaat ediyor. Geniş asistans hizmetleri opsiyonları sunan konut sigortası Süper Evim, modüler yapısı sayesinde ihtiyaç dahilinde olmayan teminatlara ekstra prim ödeme zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor.

150 yılı aşkın köklü geçmişiyle müşterilerine hizmetler veren Generali Sigorta’nın Süper Evim Konut Sigortası, modüler yapısıyla birçok avantaj sunuyor. Süper Evim Konut Sigortası modüler yapısı sayesinde, her bütçeye özel konut poliçesi oluşturabilme imkanının yanı sıra geniş asistans hizmetlerine dair opsiyonlarıyla da dikkat çekiyor. Generali Sigorta'nın modüler konut sigortası Süper Evim, ihtiyaç dahilinde olmayan teminatlara ekstra prim ödeme zorunluluğunu da ortadan kaldırarak hızlı, zahmetsiz ve yepyeni bir sigortacılık deneyimi vadediyor.

Gold ve Ekonomik paket alternatifleri

Generali’nin acenteler ve çağrı merkezi üzerinden erişilebilen Süper Evim sigorta poliçesi yaptırmak isteyen herkes, Gold ve Ekonomik paket alternatifleriyle ürün kapsamını istedikleri şekilde belirleyebiliyor. Konut poliçesi yaptırmak isteyenler, ev bakımı, aile sağlık ve evcil hayvanlar için 3 farklı ekstra asistans paketinden seçim yapabiliyor veya hepsini seçebiliyorlar.

Farklı teminat paketleri tek çatı altında

Süper Evim Konut Sigortası; yüksek olasılıklı hasar risklerine karşı temel koruma sağlayan "Temel Koruma Paketi"ne ek olarak "Doğal Afet ve Terör Paketi", "Sorumluluk ve Kişisel Koruma Paketi", "Ev Cihazları Paketi", "Kişisel ve Kıymetli Eşyalar Paketi", "Hizmetli Emniyet-i Suistimal Paketi",  kombi ve klima bakımı ile halı yıkama ve yürüyen haşere temizlik hizmeti gibi hasarları kapsayan "Konut Acil Durum Hizmetleri Paketi", diş, göz muayenesi, MR ya da BT görüntüleme indirimi ve görüntülü doktor, diyetisyen, ve psikolog gibi ve sağlık hizmetlerini içeren "Aile Sağlık Asistans Paketi" ile evcil hayvanlara yönelik teminatları içeren "Evcil Hayvan Asistans Paketi" adlı teminat paketlerini konut poliçesi sahibi olmak isteyenlere sunuyorlar.