Gayrimenkul Hizmet Ortaklığı’nın (GHO) tescilli markası Taş Ev Türkiye tarafından inşa edilen ve Türkiye’nin ilk taş ev konseptli ofisi GHO Adalılar Gayrimenkul Akbük, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Taş Ev Türkiye markasıyla ülke genelinde doğal ve sağlıklı yaşam sunan taş evler inşa ettikleri bilgisini veren Hasan Can Çalgır, “GHO çatısı altında gayrimenkulde tüm ihtiyaçlara hızlı şekilde cevap veren bir altyapıya sahibiz. Özellikle taş evlerin sıklıkla kullanıldığı Ege sahillerinde başta Datça, Didim, Akbük, Kuşadası, Çeşme, Foça, Urla, Çanakkale gibi yerlerde yeni ofislerimiz bundan sonra taş ev konseptini tercih edebilir. Aynı zamanda taş ev yaptırmak isteyen müşterilerimizi de bire bir yerlerinde görmeleri için bundan sonra taş ev konseptli ofislerimizde ağırlayacağız” diye konuştu.

GHO Genel Müdürü Özkan Yalaza da, uyguladıkları özel gayrimenkul danışmanlık modeliyle yurt genelinde 40’a yakın ofise ulaştıklarını belirterek, “İstikrarlı büyüme grafiğimiz bu yıl da sürüyor. 2024 yılında da başarılı çizgimizi koruyarak, ofis sayımızı 50'nin üzerine yükseltmeyi hedefliyoruz” dedi.

Emlak Kulübü Üyeleri Boğaz Turunda Buluştu Emlak Kulübü Üyeleri Boğaz Turunda Buluştu

Açılış töreninin ardından, GHO Kurucusu Hasan Can Çalgır, Genel Müdür Özkan Yalaza, Kurumsal İletişim Direktörü Caner Öner ve Franchise Satış ve Geliştirme Yöneticisi Kaan Özrodop alkışlar eşliğinde açılış kurdelesini kesti.

Editör: Kadir Özel