Doğanın kalbinden gelen ilham..

Yaşam alanlarında yeniliklerin öncüsü Tepe Home, 2020 yılının ilk lansman koleksiyonları ile doğadan aldığı ilhamı yaşam alanlarına taşıyor. Renklerin estetik dansı ile huzur bulan bir atmosfer, ahşabın dayanıklılığı ve siyahın asil yüzü ile doğanın etkileyici eserlerine gönderme yapan tasarımlar farklarını ortaya koyuyor.

Doğanın kalbinden gelen ilham..

Yaşam alanlarında yeniliklerin öncüsü Tepe Home, 2020 yılının ilk lansman koleksiyonları ile doğadan aldığı ilhamı yaşam alanlarına taşıyor.

Renklerin estetik dansı ile huzur bulan bir atmosfer, ahşabın dayanıklılığı ve siyahın asil yüzü ile doğanın etkileyici eserlerine gönderme yapan tasarımlar farklarını ortaya koyuyor. Doğadan ilham alınarak hazırlanan yeni koleksiyonlarda ışıltılı, şık ve fonksiyonel detaylar ön plana çıkıyor. Tepe Home’un çok iddialı yeni takımları tüm mağazalarında yerlerini almaya başladı.

Farklı ve özel hissettiren yeni tasarımlar, renklerin ustalıkla kullanıldığı detaylar ile evlerinize taşınıyor. Konforu ve kaliteyi estetikle buluşturan Tepe Home, geniş ürün yelpazesi ile yaşam alanlarınızın keyfini doyasıya sürdürmeniz için iddialı tasarımlar sunmaya devam ediyor.

Yeni koleksiyonlar; Gloria, Livello, Natura, Victoria, Leo, Preforia ve Diverso farklı zevklere hitap eden karakteristik çizgileri ile dikkati çekiyor. Diverso; birçok sanat eserine ilham veren Zebra deseninin ikonik tavrı ve ahşabın sıcak dokusuyla bütünleşen bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Gloria; modernize edilmiş eskitme tarzını, soğuk ve sıcak renklerin bütünlüğü ile siyahın asalet vurgusunu kullanarak fark yaratıyor. Leo; doğanın cazibeli ve bir o kadarda gizemli canlılarından olan Leopar’dan aldığı desenleri siyah rengin asaleti ile birleştiriyor. Livello, doğayı temsil eden elementlerin gücü ile okyanus ferahlığını, dağ esintisini ve ağaçların huzurunu evlerinize taşıyor. Natura, ahşap ve siyahın uyumunun doyasıya yaşandığı doğallığı ile modern ve fonksiyonel bir yaşamın kapılarını aralıyor. Afrika’nın miras şehrinden esinlenilen Pretoria’da; kasım aylarında Jacaranda ağaçlarının çiçek açmasından ilham alınmış. Zamanın iz bırakan anılarını modern dokunuşlar ile günümüze uyarlayan Victoria, beyaz rengin saflığı ve geçmişin asaletini evinize taşıyor.

Konforlu ve modern yaşama dair tüm hayal edilenleri hayata geçiren Tepe Home, aldığı tedbirler ve hijyen önlemleri ile şu an açık olan cadde mağazaları; İstanbul’da İdealtepe, Avcılar ve Masko; Ankara’da İstanbul Yolu Batı Park AVM ve Beytepe Outlet; İzmir’de Gaziemir ve www.tepehome.com.tr adresinde yepyeni tasarımlarını “Kalbi Evinde Atanların” beğenisine sunuyor.


Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2020, 11:36
banner79
YORUM EKLE