Kitapseverler tarafından sevilerek takip edilen Uzman Psikolog Esra Ezmeci, yeni çıkarttığı kitabı “Vazgeçilmez Olmanın Sırrı”nın lansmanını D&R İstinye Park’ta okuyucularıyla buluşarak gerçekleştirecek.

Kültür, sanat ve eğlenceyi tek çatı altında birleştiren D&R, etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. İmza günleri ve kitap lansmanlarıyla yazarları okuyucusuyla buluşturan D&R, bu kez Esra Ezmeci’nin yeni çıkan kitabı ‘Vazgeçilmez Olmanın Sırrı’na ev sahipliği yapıyor.

Kayseri Büyükşehir'den özel konser Kayseri Büyükşehir'den özel konser

Çoğunlukla kadın-erkek ilişkilerini konu alan kitaplarıyla bilinen Uzman Psikolog ve Yazar Esra Ezmeci, “Vazgeçilmez Olmanın Sırrı” isimli kitabının lansman ve ilk imza gününde sevenleriyle D&R’da buluşuyor. 12 Kasım Cumartesi günü D&R İstinyepark mağazasının ev sahipliğinde gerçekleşecek etkinlik, saat 15.00’de başlayacak.

Kitap Hakkında

Doğanızın gücünü ele almak, huzurlu ve uyumlu ilişkiler kurmak, hayatınıza anlam katmak, değerli ve özgüvenli hissetmek imkânsız değildir. Uzman Psikolog Esra Ezmeci, Destek Yayınları’ndan çıkan bu kitapla bağlanmadan şemalara, zihin ve beden bütünleşmesinden aura yükseltmeye kadar vazgeçilmez olmanın ve fark yaratmanın sırlarını anlatıyor.