🙏Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

🙏Dünyada ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

🙏Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

🙏Sana gelen her iyilik Allah'tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu Ramazan Bayramın mübarek olsun.

🙏Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun…

🙏Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!

🙏Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

BAYRAMA ÖZEL DUALI CUMA MESAJLARI

🌹Rabbimiz, dualarımızı kabul ettiği, günahlarımızı bağışladığı bu mübarek bayramda, hepimizin kalplerine sevgi, merhamet ve hoşgörü yerleştirsin. Cumanız mübarek bayramınız kutlu olsun.

🌹Rabbimiz, bu mübarek bayramda bizlere sağlık, huzur, mutluluk ve bereket ihsan etsin. Dualarımızın kabul olması dileğiyle, bayramınız mübarek, cumanız kutlu olsun.

🌹Yüce Allah'ın rahmeti, mağfireti ve bereketiyle dolu olan bu bayramda, dualarımızın kabul olması ve tüm dünyanın barış, huzur ve refah içinde yaşaması için hep birlikte dua edelim. Hayırlı cumalar, iyi bayramlar.

🌹Bu mübarek bayramda, Rabbimizden tüm insanlık için huzur, barış ve sevgi dolu bir dünya dileğiyle dua edelim. Bayramınız mübarek olsun. Hayırlı Cumalar

🌹Rabbimiz, dualarımızı kabul ettiği, günahlarımızı bağışladığı bu mübarek bayramda, bize güç, sabır ve sebat versin. Dualarımızın kabul olması dileğiyle, bayramınız ve cumanız mübarek olsun.

HADİSLİ RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

📜"Ramazan ayı, kalplerimizi arındıran ve bize sabır, şükür ve hoşgörü öğreten bir aydır. Bu ayda yapılan dualar, Allah'ın rahmetiyle karşılanır ve kabul olur." - Hz. Muhammed (s.a.v)

📜"Ramazan ayı geldiğinde cennet kapıları açılır, cehennem kapıları kapanır, şeytanlar zincire vurulur." - Hz. Muhammed (s.a.v)

📜"Oruç, sadece açlık ve susuzluğu gidermek değil, aynı zamanda kötü sözlerden, kötü davranışlardan ve günahlardan kaçınmaktır." - Hz. Muhammed (s.a.v)

·      Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

·      Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

·      Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle Ramazan Bayramı'nı kutluyorum...

·      Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temmeni ediyorum. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.