Halikarnas'ın denize sıfır arazisi satılıyor!

Bodrum denince akla ilk gelen dünyaca ünlü Halikarnas Diskosu’nun üzerinde yer aldığı Bodrum Kumbahçe’deki denize sıfır 2 bin 700 metrekarelik arsa, mülk sahipleri tarafından satılıyor. 38 yıl boyunca Bodrum’un eğlence sektöründeki en önemli markası olan Halikarnas Disko, 2 yıl önce yer sahipleri ile işletmecisi arasında anlaşmazlık neticesinde kapatılmış ve ünlü diskonun arsa üzerindeki mevcut yapıları yıkılmıştı.

Halikarnas'ın denize sıfır arazisi satılıyor!
banner112

Bodrum denince akla ilk gelen dünyaca ünlü Halikarnas Diskosu’nun üzerinde yer aldığı Bodrum Kumbahçe’deki denize sıfır 2 bin 700 metrekarelik arsa, mülk sahipleri tarafından satılıyor.

38 yıl boyunca Bodrum’un eğlence sektöründeki en önemli markası olan Halikarnas Disko, 2 yıl önce yer sahipleri ile işletmecisi arasında anlaşmazlık neticesinde kapatılmış ve ünlü diskonun arsa üzerindeki mevcut yapıları yıkılmıştı.

Gölcüklü ve Aktaş ailelerine ait olan ve 7 hissedarı bulunan 2 bin 700 metrekarelik arsa için 35 milyon dolar istendiği belirtiliyor.

Arsa ile Bodrum’da otel açmaya hazırlanan Tay Grup ile İstanbul’da bir zamanların en ünlü eğlence mekanlarından biri olan ve 2016’yı 2017’ye bağlayan yılbaşı gecesinde yaşanan kanlı terör saldırısından sonra kapatılan Reina’nın işletmecisinin ilgilendiği gelen haberler arasında.

Bodrum’daki emlakçılar arsanın 150 milyon TL edeceğini (bugünkü kurla 25-26 milyon dolar) ifade ediyorlar.


Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 11:32
banner79
YORUM EKLE