Euromoney Gayrimenkul Ödülleri’nin galibi değişmedi

Dünya'nın önde gelen bankacılık ve finans dergilerinden Euromoney’nin her yıl düzenlediği ve gayrimenkul sektörünün en iyilerini seçtiği 2020 anketinin kazananları açıklandı.

Euromoney Gayrimenkul Ödülleri’nin galibi değişmedi

Cushman & Wakefield Türkiye, uluslararası pek çok firmanın derecelendirildiği ankette geçen sene olduğu gibi tüm kategoriler genelinde birincilik sırasını korudu. Cushman & Wakefield Türkiye, tüm kategorileri genelinde olduğu gibi “Aracılık ve Danışmanlık (Kiralama/Satış)” kategorisindeki birinciliğini de geçen yıl olduğu gibi korudu.

Bu yıl 16’ıncısı düzenlenen ve Türkiye'de gayrimenkul sektörünün farklı alanlarında faaliyetlerini sürdüren şirketlerin yüksek katılımıyla gerçekleştirilen anketin sonucunu değerlendiren Cushman & Wakefield Yönetim Kurulu Başkanı Tuğra Gönden, ödülle ilgili yaptığı açıklamada, hizmet verdikleri müşterilere, gayrimenkul konusunda her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını belirterek, “Bunu da hem kaliteden ödün vermeden hem de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak gerçekleştiriyoruz. Uzman ekibimizle ortaya koyduğumuz tüm bu çaba aynı zamanda ülke ekonomisine katma değer sağlamaya yönelik. Güvenilecek güçlü bir stratejik ortağa sahip olmak çok önemlidir ve müşterilerimize, özellikle bu zorlu zamanlarda, kendileri için böyle bir değeri temsil ettiğimizi teyit ettikleri için teşekkür ederiz. "

Küresel sıralamanın zirvesindeki isim değişmedi

Euromoney ödüllerinde Cushman & Wakefield Türkiye’nin yanı sıra Cushman & Wakefield küresel anlamda da büyük bir başarı elde etti. Euromoney Real Estate Awards 2020’nin küresel değerlendirmesinde de zirvedeki ismini güçlendiren Cushman & Wakefield; “Danışman” kategorisinde dünya birinciliğinin yanı sıra, “Değerleme” ve “Araştırma” kategorilerinde de geçen yıl olduğu gibi birincilik sırasında yer aldı.

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE