Hemen yanı başınızda yer alan, yeşilin tüm tonlarını keşfedebileceğiniz Millet Bahçesi ile doğayla iç içe yaşamanın tadına varacaksınız. Çocuklarınız için hazırlanmış oyun alanları, sizler için tasarlanmış yürüyüş yolları, spor sahaları ve etkinlik alanlarıyla aktif ve sosyal bir yaşamın keyfini çıkaracaksınız.

Millet Bahçesi’nin içerisinde yer alan Millet Kıraathanesi’nde ise ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilecek, hayatınıza mutlu anlar katabileceksiniz.

Her detayı özenle tasarlanan dairelerimizde konforlu bir yaşam için her şey hazır. Yatırım değeri hızla yükselen Sultanbeyli’de temeli sağlam bir geleceğe adım atın.

Emlak Konut Mimar Sinan Evleri projesi 286 daire ve 2 ticari birimden meydana geliyor. Tamamı 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan projede 2+1 daireler brüt 102,5 ila 118,7 metrelare büyüklüğe sahip. 18 bin 58 metrekare arsa üzerine kurulan proje, yatay mimari konseptiyle dikkat çekiyor.

Emlak Konut Mimar Sinan Evleri

Yatırım değeri hızla yükselen Sultanbeyli’de hayata geçirilen Emlak Konut Mimar Sinan Evleri projesi yeşilin tüm tonlarını keşfedebileceğiniz Millet Bahçesi'ne komşu konumda yüksekliyor. 4 bin 900 metrekare yeşil alana sahip olan Emlak Konut Mimar Sinan Evleri projesi Millet Kıraathanesi’ne yakınlığıyla ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilecek, hayatınıza mutlu anlar katabileceksiniz.

Kuzey Marmara ve TEM otoyolunun yanı başında yer alan Emlak Konut Mimar Sinan Evleri, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Samandıra Metro Durağına oldukça yakın bir konuma sahip bir konumde bir projedir.

Satış Ofisi

EMLAK KONUT GYO

Barbaros Mah, Mor Sümbül Sokağı No:7 D:2B, 34746 Ataşehir/İstanbul