Milli Parklar ve tabiat parkları yeniden Hizmete açıldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında ziyaretlere kapatılan milli parklar ve tabiat parkları 1 hazirandan itibaren yeniden açıldı. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 1 Haziran itibarıyla milli parkları ve tabiat parkların yeniden ziyaret edebileceğini belirterek “Koruma altındaki bu alanlarımız özellikle büyük şehirlerde yaşayan vatandaşlarımız için cazibe merkezi konumunda.

Milli Parklar ve tabiat parkları yeniden Hizmete açıldı.
banner112

Koronavirüs tedbirleri kapsamında ziyaretlere kapatılan milli parklar ve tabiat parkları 1 hazirandan itibaren yeniden açıldı.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 1 Haziran itibarıyla milli parkları ve tabiat parkların yeniden ziyaret edebileceğini belirterek “Koruma altındaki bu alanlarımız özellikle büyük şehirlerde yaşayan vatandaşlarımız için cazibe merkezi konumunda. Bu alanlar havası, suyu, tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra eğlenme, dinlenme ve boş zamanların değerlendirilmesine de imkan sağlayacak. Bu kapsamda 44 milli park ve 249 tabiat parkı yeniden ziyarete açılacak.” açıklamasında bulundu.


Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2020, 12:48
banner79
YORUM EKLE