banner109

Topkapı 29’ Projesi Dijital Emlak Editörleri Buluşuyor.

Akzirve’nin yeni projesi Topkapı 29’un Satış Müdürü Hakkan Sabbağ’ın ilk kez Topkapı 29 adına gerçekleşecek dijital emlak editörleri basın buluşmasında, projenin detaylarını paylaşacak.

Topkapı 29’daki 5 ile 15 katlı 16 blokta farklı stilleri yansıtan, son derece fonksiyonel 1441 daire bulunuyor. 1 odalıdan  5 odalıya değişen boyutlarıyla, her dairesi balkonlu, bahçeli yada teras bahçeli, hepsi nefes ve ışık alan bu daireler yaratıcı dokunuşlarla değer kazanıyor.

29 Mayıs 1453’te Fatih Sultan Mehmet, 55 günlük bir kuşatmanın sonunda Topkapı’dan giriş yaparak İstanbul’u fethetti. Bu fetihle İstanbul yeni çağın en önemli ekonomik ve kültürel merkezlerinden biri haline gelerek ticaretin, ihtişamın ve zenginliğin şehri olarak her döneme adını altın harflerle yazdırdı.

29 Mayıs 1453’ten sonra şimdi İstanbul’da başka bir 29 yükseliyor:

Topkapı 29. İstanbul’un fethinin gerçekleştiği tarihi noktada, şehrin kalbindeki Topkapı’da, yeni değerleri ve geleceği fethedeceğiniz eksiksiz bir yaşam başlıyor.

Topkapı 29, İstanbul’un tarihi kalbi Topkapı’da, tüm ulaşım ağlarının kesiştiği noktada, hastaneler, okullar, iş ve yaşam merkezleriyle çevrili benzersiz bir konumda hayata geçiyor.

Karayoluna direkt çıkışıyla metro, metrobüs, tramvay ve Marmaray istasyonlarına 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Zeytinburnu sahiline ve tüm ulaşım noktalarına bağlantılarıyla konumu daha da önem kazanıyor.

Modern mimarisi, yüksek inşaat kalitesi, insan odaklı tasarımı, geniş yeşil alanları, sosyal ve kültürel zenginlikleriyle çok geniş bir alanda, yüksek kaliteli yepyeni bir yaşam!

Sadece İstanbul’a değil, Türkiye’ye ilkler getiren yeni bir ekosistem.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2022, 23:49

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE