banner50

Semt Bahçekent’ten şimdi sadece %5 peşinatla ev sahibi olun

Yepyeni bir hayat yepyeni bir ödeme sistemiyle Semt Bahçekent’te. İstanbul Havalimanı’na yakın, Millet Bahçesine komşu Semt Bahçekent’ten şimdi sadece %5 peşinatla ev sahibi olun, taksitlerinizi Emlak Konut’a ödeyin.

Emlak Konut güvencesiyle Bahçekent’te yeni bir yaşam başlıyor. Tüm detaylarıyla düşünülmüş Semt Bahçekent’te mutlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Daha önce Bahçekent'te binlerce aileyi ev sahibi yapan Emlak Konut, şimdi yine aynı lokasyonda yeni bir hayat inşa ediyor. Semt Bahçekent; size sunduğu imkânları, yanı başındaki Hoşdere Milllet Bahçesi’nin doğası ve ulaşım kolaylığıyla yaşam kalitenizi yükseltiyor.​Bu Semt’te hayatınızın her yanı huzur ve güvenle sarılıyor. TEM Otoyolu, İstanbul Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarına yakın konumu, planlı gelişimiyle şehrin yeni çekim noktası olmaya aday Bahçekent; tüm sosyal imkânları, çocuk oyun alanları ve Hoşdere Millet Bahçesi’ne yakınlığıyla mutlu bir yaşamın kapılarını sizler için aralıyor.

Semt Bahçekent’in sosyal imkânları arasında fitness salonu, sauna ve üstü açılabilir yüzme havuzu yer alıyor.​Sosyal olanaklarıyla farklılaşan bu büyük projenin çocuklar için tasarlanan oyun alanlarında çocuklarınızla birlikte siz de çocuk olacak, spor tesislerinde günün yorgunluğunu atarken, havuzunda serinlemenin keyfini yaşayacaksınız.​Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ticari alanların olduğu caddesiyle de hayattan daha çok tat alacaksınız.

%65’i yeşil alandan oluşan Semt Bahçekent, yeşilin her tonunu barındıran huzurlu bir dünya sunuyor.​Yansıma ve süs havuzları, köprüler, pergola altı oturma alanlarının yanı sıra çocuk oyun alanları, çim aktivite alanları ve yürüyüş yolu da bulunuyor.

Ataşehir ve Kayaşehir bölgeleri gibi bir diğer uydu kent olan Hoşdere bölgesinde yer alan Semt Bahçekent’in sunduğu fırsatlarla yaşamınız değer kazanarak yükseliyor!​Emlak Konut güvencesi ve kalitesiyle yükselen Semt Bahçekent, planlı ve hızlı gelişen bir bölgede yer alıyor. Tüm şehre ulaşım kolaylığıyla yatırımınızı hızla kazanca çeviriyor. Doğal güzelliklerin yer aldığı Hoşdere Millet Bahçesi’ne yakınlığının yanı sıra eğitim, sağlık ve sosyal olanaklarıyla sadece yatırımınıza değil, hayatınıza da her açıdan değer katıyor.

1+1’den 4+1’e kadar farklı metrekare ve konseptlerde pek çok seçeneğin yer aldığı; 1506 konutlu, 282 ticari üniteli Semt Bahçekent’te, her daire konforunuz düşünülerek tasarlandı.

Birden fazla avantajıyla Semt Bahçekent… • Merkezi lokasyon • Yeşil alanlar • 24 saat güvenlik • Hoşdere Millet Bahçesi • Çocuk oyun köyleri • Biyolojik gölet • Botanik bahçesi • Yeşil enerjili otopark

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2020, 23:56

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.