Polat Holding ilk yurtdışı projesini hayata geçirecek !

Türkiye’nin köklü ve güvenilir firmalarından Polat Holding, yurt dışındaki ilk gayrimenkul projesini hayata geçirecek çok kısa zamanda basınla buluşacak proje ismi şu an için netleşmedi büyük ihtimalle Tuna nehrinden alınan bir isim olması düşünülüyor ve çeşitli ticari ve arsa yatırımlarının olduğu Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de hayata geçiriyor. Proje ile ilgili detaylar Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ev sahipliğinde ekim ayının ilk haftasında Budapeşte’de gerçekleştirilecek basın toplantısıyla belli olacak.

Polat Holding ilk yurtdışı projesini hayata geçirecek !

Türkiye’nin köklü ve güvenilir firmalarından Polat Holding, yurt dışındaki ilk gayrimenkul projesini hayata geçirecek çok kısa zamanda basınla buluşacak proje ismi şu an için netleşmedi büyük ihtimalle Tuna nehrinden alınan bir isim olması düşünülüyor ve çeşitli ticari ve arsa yatırımlarının olduğu Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de hayata geçiriyor.

Proje ile ilgili detaylar Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ev sahipliğinde ekim ayının ilk haftasında Budapeşte’de gerçekleştirilecek basın toplantısıyla belli olacak.


Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 17:32
YORUM EKLE