Mesa Çengelköy Bosphorus’ta satışlara başlandı.

52 yıldan bu yana nitelikli gayrimenkul projeleri hayata geçiren Mesa’nın 54 konutluk butik projesi Mesa Çengelköy Bosphorus’ta satışlar başladı.

Mesa Çengelköy Bosphorus’ta satışlara başlandı.
banner80
banner87

Net büyüklükleri 120 ile 266 metrekare arasında değişen ve 3+1, 3,5+1, 4+1, 4,5+1, 5+1, 5+2, 5,5+2, 6+1, 6+2 kat planlarında konut seçeneklerinden oluşan proje konum olarak Çengelköy sahiline 1.2 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 3.4 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6.7 km mesafede bulunuyor.

MESA Çengelköy Bosphorus projesi, eşsiz güzellikteki İstanbul manzarasının yanı sıra, daire sahiplerine 7.693 metrekarelik bir yeşil alan sunuyor. Projenin 240 metrekarelik bir alanı da su yüzeylerine ayrılıyor, seçilen sert zemin malzemeleri de doğal taşlardan oluşuyor. Boğaz florasında yer alan ve İstanbul ile özdeşleşmiş fıstık çamı, piramit servi, erguvan, çınar, meşe, defne, ıhlamur, manolya, zeytin, salkım söğüt, at kestanesi, ceviz, akçaağaç türleri gibi bölgenin florasına uygun ağaçlar tercih ediliyor. Ayrıca, seçilen bitkilerin renk ve koku etkisi ile yakalanan harmoni sayesinde duyulara da hitap etmesi amaçlanıyor. Proje içinde yer alan parkta yine İstanbul’a özgü ağaçlar kullanılırken aile yaşamını merkezine alan MESA Çengelköy Bosphorus’daki çocuk oyun parkı da projenin peyzajına uygun bir şekilde yeşillendiriliyor.

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE