Kartal Ahenk Konutları Satışları başladı.

Kusva İnşaat olarak Kartal'da İnşa Ettiği Kartal Ahenk Konut Projesi tamamlamış olup siz değerli müşterilerimizi hazır hemen taşınacağınız daireleri görmeye davet ediyoruz. Satış Ekibimiz Satış ofislerinde sizleri kahve içmeye ve Bitmiş olan dairelerimizi görmeye bekleriz.

Kartal Ahenk Konutları Satışları başladı.

2 bloktan Oluşan Kartal Ahenk Konutları, 5.150 metrekarelik arsa alanına konumlandırılmış bir projedir. Proje genelinde toplam 27.418 metrekare inşaat alanı bulunmaktadır. İki blok 18 kat alandan oluşan projemizde manzaranın keyfini yaşam alanlarınızda hissedeceksiniz. 8000 metrekare alana yapılmış olan kapalı otoparkta toplam 250 araçlık park yeri bulunmaktadır. Geniş bir alanda, yeşillikler içinde olan dairelerimiz, aileniz için güvenli şekilde inşa edilmiştir.

Toplam 163 adet yaşam alanı bulunmaktadır. 2+1 ve 3+1 odası sayısıyla planlanan yaşam alanları oda genişliğine ve manzaraya önem vererek deniz ve orman manzarasıyla hayata geçirilmiştir. Her ailenin taleplerine uygun metrekareler ve oda sayılarıyla inşa edilmiştir.

YAŞAM ALANI ÖZELLIKLERIMIZ :

Geniş Kullanım alanlı odalar

Her Dairede Balkon

Merkezi ısı tasarruflu ısınma sistemi

Alaturka wc alanı

Ebeveyn Banyosu – Sadece 3+1 Alanlarda bulunmaktadır.

Laminant Parke – Terra Klick Marka Kullanılmıştır.

Banyo Dolabı

Cam Duşakabin

Her Daireye Kapalı Otopark

Spot veya Led Aydınlatmaya uygun alçıpan kenar tavan

PVC Konfor Cam

Mobilya Kapılar – Hafele Marka Menteşeler.

Proje Özellikleri: 

Kapalı Otopark

Çocuk Oyun Parkı

Kapıcı Hizmeti

Temizlik Personeli

7/24 Güvenlik

Yeşil Alan

Ömer Faruk Tosun

Satış Müdürü 

0530 238 36 60

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2021, 23:50

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE