Forev Yapı’dan Eyüpsultan’da “Yeni Projeler” Yolda!

Bu yıl sonunda Eyüpsultan’da ikinci projesine başlamayı planlayan Forev Modern, inşaat sektöründe yeni istihdam imkânları sağlayacak. Forev Modern Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Öncü “Ülkemizin geleceğine güvenimiz tam. Yeni projelerimiz için geliştirme çalışmalarına başladık” dedi.

Forev Yapı’dan Eyüpsultan’da “Yeni Projeler” Yolda!
banner80

Forev Yapı, bu yılın sonunda yeni  projelerini hayata geçirmek için kolları sıvadı. Projeler kapsamında binlerce kişiye istihdam oluşturmayı planladıklarını söyleyen Forev Modern Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Öncü; hükümetin ve Merkez Bankası'nın attıkları faiz adımları ile üreticilerin yeni yatırımlar için cesaretlendiğini belirtti. Yatırımcıları harekete geçiren fırsatlar sayesinde son iki yıldır beklemeye geçen tüketicinin de konut alımına tekrar başladığını dile getiren Öncü, "geçtiğimiz haziran ayında düşen konut kredisi faizleri ile birlikte tarihi satış rekorları kırıldı. Tüketici için faizler indi, sıfır konut için yüzde 0.64'lere kadar fırsat oluştu. Mevduat faizleride düşünce konut yatırımcısı tekrar harekete geçti. Özellikle kamu bankalarının sunduğu 1 yıl ödemesiz 180 ay vadeli kredi imkanları ile sektörde büyük bir talep oluştu. Ekonomideki durağan dönem çok iyi yönetildi, yatırımlar teşvik edildi. Ülkemizin yatırım ortamına ve geleceğine olan güvenimizle bu yatırım dönemini çok iyi değerlendireceğiz. 2020-2025 yılları için özellikle Alibeyköy bölgesinde yeni projeler için arazi arayışı ve proje geliştirme çalışmalarına başladık" diye konuştu.

FOREV MODERN HALİÇ’E ÖN TALEP TOPLANIYOR!

Öncü, yeni projelerinin panoramik Haliç manzarası ile dikkat çektiğini ifade ederken bölgenin İstanbul’un tarihi ve turistik semtleri olan Taksim ve Sultanahmet’e yakınlığı ile aynı zamanda Büyükdere Caddesi ve Maslak gibi İstanbul’un önemli iş ve yaşam merkezlerine kolay ulaşımı, Eminönü-Alibeyköy tramvay hattına yakınlığı, İstanbul Havalimanı bağlantı yolu ile 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Avrupa Yakası başlangıç noktasında ve Alibeyköy metro hattında yer alan projemiz bu eşsiz konumu ve zengin ulaşım imkânları ile ön plana çıkmaktadır. Eyüpsultan beş yıldızlı oteller, alışveriş merkezleri, eğitim kampüsleri ve sağlık kuruluşlarıyla birlikte İstanbul’un en hızlı gelişen ve değerlenen semtlerinden birisi oldu. Çeşitli dış cephe özelliklerindeki binaları uyumla bir araya getiren proje, ferahlığı sevenler için geniş daireleri, özel bahçeli modern yalı daireleri, minimaliz mi sevenler için İskandinav tarzı daireleri bir araya getiriyor. Nitelikli bir projeyle böylesine değer kazanan bir bölgenin tam kalbinde olup yeni bir yatırım fırsatı oluşturmayı hedeflediklerini” belirtti.

Proje ile ilgili detaylı bilgiye 444 38 13 numaralı telefondan veya www.forevmoderneyup.com adresinden ulaşılabilir.

Forev Yapı Hakkında

Türkiye’nin önde gelen tekstil markalarından Nasel Tekstil İnşaat’ın, 20 yılı aşkın ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulmuş olan Forev Yapı; konut projeleri ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir. Forev Yapı bugüne kadar İstanbul genelinde Arnavutköy, Zeytinburnu, Küçükçekmece ve Halkalı bölgelerinde yapmış olduğu projeler ile yüzlerce kişiyi ev sahibi yaparken, projelerin bulunduğu bölgelerde değer katarak hızla büyüdü. Forev Yapı, geliştirdiği yeni projeler ile hedeflerine emin adımlarla devam etmektedir

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 10:32

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE