Büyükyalı İstanbul projesi tarihi kampanyada yerini aldı.

Büyükyalı İstanbul projesinde şimdi konut alıcılarını kaçırılmayacak ödeme fırsatları bekliyor.

Büyükyalı İstanbul projesi tarihi kampanyada yerini aldı.
banner80

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Emlak Konut GYO güvencesinde Özak GYOYenigün İnşaat ve Ziylan Gayrimenkul ortaklığı ile İstanbul Kazlıçeşme Sahil Yolu üzerinde, Tarihi Yarımada bölgesinde, 110 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen, 1+1’den 5+1’e farklı kat planlarında 1310 konut ve 375 ticari üniteden meydana gelen Büyükyalı İstanbul projesinde şimdi konut alıcılarını kaçırılmayacak ödeme fırsatları bekliyor.

Emlak Konut GYO‘nun “Hayallerini Erteleme Türkiye” sloganıyla başlattığı tarihi kampanya içinde yer alan 28 projeden biri olan Büyükyalı İstanbul‘da şimdi konut alıcıları ve yatırımcılar yüzde 5 peşinat ödeyerek (peşinatın yüzde 15 bakiyesi 24 ay sonra ödeniyor) taksit ödemelerine 2 yıl sonra başlıyorlar. Kampanya kapsamında çok cazip faiz oranlarıyla 180 ay vadeye kadar taksit imkânı sunuluyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2020, 11:35

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE