Bahçeşehir’in Merkezindeki En Gözde Proje ‘‘Referans Bahçeşehir’’

“Referans” markalı projeleri ile İstanbul’a değer katan Kiler GYO, yoğun ilgi gören Referans Bahçeşehir projesinin inşaat ve satışına hızla devam ediyor.

Bahçeşehir’in Merkezindeki En Gözde Proje ‘‘Referans Bahçeşehir’’
banner80

Referans Bahçeşehir projesinde ödeme yapmak çok kolay; yüzde 10 peşinat,  ilk 12 ay ödemesiz, 180 ay vadeli ve aylık yüzde 0,64 vade farklı konut kredisi imkânı ve peşin alımlarda yüzde 20 indirim imkânı sunuluyor.

HER ZEVKE HİTAP EDEN LÜKS DAİRELER  

Yüksek standartlarda yaşam vadeden ve her zevke hitap eden konut seçeneklerinin sunulduğu projede dairelerin fiyatı peşin veya banka kredili ödemelerde metrekaresi 4 bin 750 TL’den başlıyor.  Yaklaşık 26 bin metrekare arsa üzerinde 463 konut ve 34 ticari ünitenin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1’den oluşan altı farklı tip daire seçeneği bulunuyor.

Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan projede daireler 64 metrekareden başlayıp 376 metrekareye kadar çıkıyor. Teraslı ve bahçeli daire seçenekleri ile de her müşteri için uygun daire Referans Bahçeşehir’de bulunabiliyor.

EĞİTİM KURUMLARINA YÜRÜME MESAFESİNDE

Farklı alanlarda birçok saygın eğitim kurumunun ve spor tesisinin merkezinde yer alan Referans Bahçeşehir, bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlanıyor. Aileler, yürüyüş mesafesinde bulunan birçok seçkin eğitim kurumuna çocuklarını güvenle, birkaç dakikada servis kullanmadan gönderme fırsatı bulabilecek.

SOSYAL DONATI ZENGİNİ PROJE

Estetik tasarımı ile öne çıkan Referans Bahçeşehir; geniş peyzajı, sosyal yaşam ve spor alanları, iki korunun tam ortasında kalan konumu ile eşsiz bir proje.

Doğal ışık alan kapalı yüzme havuzları, basketbol sahası, fitness alanı, Türk hamamı, sauna, çocuk kulübü, çim aktivite ve açık sinema alanı, dinlenme terasları ve peyzaj havuzları ile aile öncelikli modern yaşamı müşterilerine sunuyor.

Referans Bahçeşehir’de tüm ihtiyaçların karşılanabileceği 34 adet Referans Cadde mağazaları ise site sakinlerine sadece bir asansör uzaklığında bulunuyor.

 İnşaatı devam eden proje Aralık 2021’de teslim edilecek.

İSTANBUL HAVALİMANINA YAKINLIĞI VE ULAŞIM AĞI ZENGİNLİĞİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Gayrimenkul yatırımcılarının en gözde noktaları arasında yer alan Referans Bahçeşehir, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

Proje, Bahçeşehir’in merkezinde, TEM Otoyolu’nun hemen yanında yükselirken, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Çevreyolu ve bağlantı yolları, Marmaray, Metro hattı, İstanbul Havalimanı gibi önemli lokasyonların kesişim noktasında yer alması, Referans Bahçeşehir’i şehrin en gözde projesi haline getiriyor.

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE