banner22

Samsun Atakum Satılık Daireler

Samsun ili Atakum ilçesi son yılların konut projeleriyle adeta yeni bir samsun olmuş durumdadır. Samsun Atakum'da bir çok inşaat firması yeni projelerini satmak için farklı teknikler yeni müşteriler bulmak için yeni reklam modelleri deniyor emlakhaberi.

Samsun Atakum Satılık Daireler
banner23

Samsun ili Atakum ilçesi son yılların konut projeleriyle adeta yeni bir samsun olmuş durumdadır.


Samsun Atakum'da bir çok inşaat firması yeni projelerini satmak için farklı teknikler yeni müşteriler bulmak için yeni reklam modelleri deniyor emlakhaberi.com olarak bu bölge hakkında bizlerde gerekli araştırma ve çalışmalarımız yaparak bölge hakkında bilgi aktarıyoruz.

Samsun ilinin kuzey tarafına kalan Atakum İlçesi 1990 yılının başlarında Türk İş  Bloklarıyla Başlangıç yaparak deniz evler, Balaç , Atakent, Çakırlar , İncesu ,19 Mayıs Üniversitesi Bölgesi en yoğunlaşan bölgelerin başında geliyor.

Bölgedeki Projelerden Bazıları şöyle Metalok RezidansLoca OfficeVega Hills AtakumCarpediem VillalarıAlaturka KuleAquamarin TowerAtakent Sahil Konakları  , Nu Teras EvleriAtakum Suite LoftElma Kent LoftSky Towers Samsun , Samsun Korupark EvleriGökdelen Kule daha bir çok yeni proje bölgede yapılmaya devam ediliyor.

 
Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2018, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5