banner22

Düşen Faizler ile birlikte Gayrimenkul Sektörü nefes alıyor!

Konut fiyatlarında oluşan cazibe ve fırsatların bekleyen talebi harekete geçirdiğini belirten Nef İcra Kurulu Üyesi Selçuk Çelik, düşen konut kredisi faizleriyle beraber, 2020’de konut satışlarındaki hareketliliğin devam etmesini öngördüklerini söyledi. Çelik, 14 ve 15 aralık tarihlerinde düzenledikleri yüzde 40 indirim kampanyasında noter tarafından tasdiklenen 103 milyon TL’nin üzerinde satış hasılatı elde ettiklerini kaydetti.

Düşen Faizler ile birlikte Gayrimenkul Sektörü nefes alıyor!

Konut fiyatlarında oluşan cazibe ve fırsatların bekleyen talebi harekete geçirdiğini belirten Nef İcra Kurulu Üyesi Selçuk Çelik, düşen konut kredisi faizleriyle beraber, 2020’de konut satışlarındaki hareketliliğin devam etmesini öngördüklerini söyledi.

Çelik, 14 ve 15 aralık tarihlerinde düzenledikleri yüzde 40 indirim kampanyasında noter tarafından tasdiklenen 103 milyon TL’nin üzerinde satış hasılatı elde ettiklerini kaydetti.

Konut kredi faizlerindeki düşüşün gayrimenkul sektörüne nefes aldırdığına dikkat çeken Çelik, Nef’in 5 projesinde sınırlı sayıda geçerli olan “Nefis Cumartesi” ve “Nefis Pazar” kampanyalarından faydalanmak için 5 bin 475 kişi talepte bulunduğunu belirtti


Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2019, 12:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5