Urla Kekliktepe projesinde, her ailenin ihtiyacına uygun farklı tiplerde villalar yer alacak. Ege Yapı, İzmir’in en gözde bölgelerinden Urla’daki yeni projesi için ön talep toplamaya başladı. Doğayla iç içe konumu ile öne çıkan Urla Kekliktepe projesi 2023 yılı sonunda teslim edilecek. Dört mevsim yaşamaya uygun, müstakil evlerden oluşan proje, özlenen müstakil ev yaşantısına yeni bir örnek oluşturarak çok özel bir yaşam deneyimi vadediyor.

Doğayla bütünleşen eşsiz konumu, geniş yeşil alanları ve zengin sosyal donatıları gibi detaylarıyla kalite ve lüksün öne çıkarıldığı proje; bulunduğu bölgede yer alan yüzlerce yıllık ağaçlardan oluşan doğası, kendine has köyleri, üzüm bağları, lavanta tarlaları, doğa ve tarihin kucaklaştığı plajları, festivallere ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapması ve gastronomi destinasyonu olması ile dikkat çekiyor.

Sağlıklı yaşam alanları ile doğayla yakınlaşmayı sağlayan Urla Kekliktepe’de peyzaj alanları, yürüyüş yolları, çocuk bakım ve oyun alanları, seyir terası, hobi bahçeleri gibi alanların yanı sıra tenis kortları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sağlıklı yaşam merkezi, spa alanları, pilates ve yoga stüdyoları ve toplantı odaları gibi birbirinden değerli pek çok hizmet sunulacak.