banner109

Göz alıcı yemek alanlarında L’unica imzası var

Aynı masa etrafında toplanmanın mutlulukla bir ilgisi olmalı felsefesinin izini süren L’unica, tasarımlarıyla açık havada davetkâr yemek alanları yaratıyor.

Göz alıcı yemek alanlarında L’unica imzası var

Şıklığı ve konforu bir arada sunan Nest masa ve Stream sandalye ile bahçe, balkon ve terasları stil sahibi alanlara dönüştüren L’unica, sevdiklerinizle paylaşacağınız en özel yemeklerin vazgeçilmez eşlikçisi olmaya aday.

Tasarımlarını kalite, dayanıklılık ve estetik unsurlarını ön planda tutarak hayata geçiren L’unica, Nest masa ve Stream sandalye ile yemek alanlarında ihtiyaç duyulan şıklığı ve konforu bir arada sunuyor. Son dönemin en trend modeli olan rope örgünün kullanıldığı Nest masa, göz alıcı bir şıklık yaratırken siyah ve ahşabın sıcak birlikteliğiyle de davetkâr bir görünüm sergiliyor.

Aynı stilin üst düzey konforla devam ettirildiği Stream sandalye ise hem masayla hem de açık havayla görsel bir bütünlük yakalıyor. Her detayı özenle hazırlanan ve en keyifli yemeklerinizin vazgeçilmezi olacak Nest masa ve Stream sandalyeye L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşabilirsiniz.

L’unica Hakkında

Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica; Oturma Grupları, Yemek Grupları ve Keyif Ürünleri olmak üzere üç ana kategoride ürünler sunuyor. L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve aydınlatma ürünlerinden çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Bu ürünler Ahşap (Teak), Metal ve Sentetik Rattan çeşitleri ile farklı zevklere hitap ediyor. L’unica markalı bahçe mobilyalarının yanı sıra İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe ürünlerini de bünyesinde satışa sunan L’unica; ayrıca Happy Cocooning markalı şömine masaları ile Morso Living ve Big Green Eggmarkalı üst düzey bahçe barbekülerini ve Avustralyalı Tiipii Bed’in yanı sıra Fransız Fermob, Les Jardins ve Alman Hoefats ürünlerini de müdavimleriyle buluşturuyor. Bahçeler, balkonlar, teraslar gibi açık hava mekanlarına prestij katan ve modern çizgileriyle dikkat çeken L’unica’nın yenilikçi koleksiyonunda, tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürün yer alıyor. L’unica ürünlerine markanın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE