AS Yapı, %10’dan başlayan peşinatlar ve 60 aya varan vadelerle, konut sahibi olmak isteyenlerin dilediği gibi belirleyebilecekleri ödeme planı imkânı sağladığı AS Concept projesinde 11 Mart’a kadar sürecek olan ön talep toplama dönemini başlattı.

Güneyinde Bahçelievler ve Bakırköy, doğusunda Ataköy ve Yeşilköy, batısında Küçükçekmece ve Başakşehir olan AS Concept, Basın Ekspres bölgesindeki en önemli sürdürülebilir konut projesi olarak öne çıkıyor. Bunun yanı sıra, Altınbaş ve Kültür üniversitelerine yürüyüş mesafesinde, Medipol Mega ve Acıbadem Atakent hastanelerine rahatça ve hızlıca ulaşılabilen, Masko, İstoç, Oto Center, Tekstilkent ve Kuyumcukent gibi önemli ticaret merkezlerinin göbeğinde, Mall Of İstanbul, 212, Nurol Park ve Ocassion gibi Alışveriş Merkezleri’nin ve TEM otoyolunun yanı başında olan AS Concept, biri 300 metre uzaklıkta olmak üzere 3 adet yakın metro istasyonları ile ulaşımı sorun olmaktan çıkarıyor, bu özelliklerinden dolayı da Basın Ekspres Yolu üzerindeki en değerli projelerden biri olarak görülüyor.

Toplam 13.839 metrekare arsa üzerine inşa edilen AS Concept’te 1+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklüklerde 605 daire yer alıyor. Rakiplerinden farklı olarak tamamen kendi arsası üzerine geliştirilen proje kapsamındaki sosyal donatılar, açık yüzme havuzu, fitness alanları, sinema odaları, etkinlik alanları ve cafe-restaurant ile diğer tüm ihtiyaçları karşılamaya yönelik ticari alanlarla bulunduğu bölgede fark yaratıyor.

Lansman öncesi ön talep dönemine özel uygun fiyatlar ile birlikte, düşük peşinat, uzun vadeli ve düşük taksitli ödeme seçenekleriyle yeni nesil rezidans daire imkanı sunan AS Concept’te projenin Aralık 2025’te teslim edilmesi hedefleniyor.

Titiz mimari detayları ve kaliteli kaplama malzemeleri ile göze hitap eden AS Concept, şehrin göbeğinde olup kalabalıktan uzak bir şekilde yaşanabilecek modern daire tipleriyle yepyeni bir hayatın kapılarını aralıyor.

AS Yapı Hakkında

Proje mühendisliği, yapı ve taahhüt alanlarında hizmet veren AS Yapı, 1990 yılında inşaat yüksek mühendisi Haluk Sert tarafından kuruldu. AS Yapı, 33 yıllık geçmişinde tarihi eser yenileme, kamu, otel ve konut, AVM ve ofis inşaat projeleri ile yapı sektöründe basari çizgisini kısa zamanda hak ettiği yere taşıdı. Özel sektörün uluslararası markalarına, ülkenin önde gelen eğitim kurumlarına projeler yarattı. Bu süreçte 450’nin üzerinde şantiyede çeşitli ölçeklerde inşaat projesi tamamladı. 2017 yılında, AS Grup ile birlikte yeniden yapılanan AS Yapı,  21. yüzyılın modern, fonksiyonel ve çevreci yapılarını tasarlarken, kent dokusuna sahip çıkarak insanın değişen yaşam koşullarına uyumlu, yaşanabilir mimari temelli, katma değer yaratan projelerle gelişmeyi hedefliyor.