Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya doğrultusunda çok önemli bilgiler paylaşıldı. Başvuru yapanlara ise 3.000 TL hediye edileceği bildirildi. Banka tarafından yapılan duyuruda Bankkart kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Kappatur'da tek seferde yapılacak 10.000 TL-14.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.000 TL Bankkart Lira, 15.000 TL-29.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.500 TL Bankkart Lira, 30.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 3.000 TL Bankkart Lira verileceği bildirildi.

SMS İLE BAŞVURU

Avaztürk.com'un haberine göre 15 Mayıs'ta sona erecek kampanya hakkında yapılan duyuruda Kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr web sitesinden veya SMS ile katılım sağlanabileceği belirtilerek SMS ile katılım için KAPPATUR yazıp 4757'ye SMS gönderileceği ifade edildi.

3 TEMMUZ'A KADAR KULLANILABİLİR

Banka tarafından yapılan duyuruda Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği belirtilerek kazanılan Bankkart Liralar 22 Mayıs 2023 tarihinde yüklenecek olup, 3 Temmuz 2023 tarihine kadar anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabileceği kullanılmayan Bankkart Liralar 4 Temmuz 2023 tarihinde geri alınacağı ifade edildi.

KAMPANYA AYRINTILARI

Kampanya ayrıntıları hakkında Ziraat Bankasından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabilecektir.

para

Kazanılabilecek ödül tutarı en fazla 3.000 TL Bankkart Lira'dır.

Uçak bileti alımları Bankkart Lira kampanyasına dahil değildir.

Kampanya yalnızca Kappatur Merkez Ofisi, 444 0 577 numaralı çağrı merkezinden ve www.kappatur.com web sitesinden online yapılacak rezervasyonlar için geçerlidir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanya Bireysel kartlar ve Bankkart Başak ile yapılan harcamalar için geçerlidir.

Ön provizyon işlemleri, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.