İstanbul’un en güzel panoramik deniz manzaralarından birine sahip Hilton İstanbul Bakırköy, yeni yıla keyifli ve ışıltılı bir giriş yapmak isteyenler için hazırlıklarını yaptı.

Hilton İstanbul Bakırköy, konuklarına Makri Restoran’da Begüm Obiz ve Ozan Ünlü’nün unutulmaz canlı performansı eşliğinde sunulacak enfes Yılbaşı Gala Yemeği ve yılın ilk gününde zengin bir açık büfe Yeni Yıl Brunch’ı ile seçkin bir yılbaşı deneyimi yaşatacak.

Turizm Gelirlerindeki artış devam ediyor Turizm Gelirlerindeki artış devam ediyor

Bakırköy'de Yılbaşını Geçirmek İstermisiniz?

Yeni Yıl Hilton İstanbul Bakırköy’de Eğlence Başlıyor1 

Gala Yemeği ve Brunch’ın da dahil olduğu keyifli bir yeni yıl konaklama paketi ile tatilini değerlendiren misafirler, 2000 metrekarelik alanda yer alan spa, fitness merkezi ve kapalı havuza sahip Hilton İstanbul Bakırköy’de yeni yıla zinde ve sağlıklı başlangıçlar yapabilirler.

 

Sezonun en büyülü atmosferini lezzetli menüleri, seçkin müzik ziyafeti ve şık dekorasyonuyla Hilton İstanbul Bakırköy’de deneyimlemeye davetlisiniz.

Ayrıntılı bilgi & rezervasyon için: 0212 942 25 00

Hilton hakkında

Hilton (NYSE: HLT) 118 ülke ve bölgedeki 6.100'ün üzerinde otelde 977.000'i aşkın odayı kapsayan, 18 birinci sınıf marka portföyüyle lider bir küresel konaklama şirketidir. Dünyanın en konuksever şirketi olmayı kendine misyon edinen ve 2019 yılında dünyanın en iyi işverenler listesinde kendine yer bulan Hilton, 100 yıllık tarihi boyunca 3 milyarı aşkın misafiri ağırladı. Ödüllü misafir sadakat programı Hilton Honors sayesinde, doğrudan Hilton kanallarından rezervasyon yaptıran 106 milyonu aşkın üye, otel konaklamalarında puan biriktirebilir, paranın satın alamayacağı deneyimler kazanabilir; oda seçimi, dijital check-in, Dijital Anahtar ve Bağlantılı Oda gibi avantajlardan anında yararlanabilir. Daha fazla bilgi için newsroom.hilton.com adresini ziyaret edebilir ve FacebookTwitterLinkedInInstagram ve YouTube platformlarından Hilton'u takip edebilirsiniz.