Geberit ile yazlık evler, mevsimin yüksek enerjisine hazır. Geberit ile yazlık evler, mevsimin yüksek enerjisine hazır.

Ölmez, sanayi ve turizm alanındaki gelişimin ilerlemesine katkıda bulunmak için Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ile bir araya geldi. Ziyarette, Kırıkkale dışında yaşayan Kırıkkaleli iş adamları, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası, kamu kurum ve kuruluşları ile Kırıkkale Üniversitesi’nin de içerisinde olacağı bir çalıştay düzenlenmesine karar verildi.

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı’nın başkanlığında düzenlenen ziyarette; Başkan Yardımcısı Mustafa Karışmaz, Yönetim Kurulu üyeleri Bilal Demircan, Hakan Şahin ve Meclis Başkan Yardımcısı Cihat Mencet, eski yönetim kurulu üyesi Osman Ölmez’e; Yako Groups Yönetim Kurulu Başkanı Galip Ölmez, Niş PR Ajans Başkanı Nesrin Gündüz ve Yako Groups Kurumsal İletişim Başkanı Dilşad Terzioğlu eşlik etti. Toplantıda Kırıkkale’nin ekonomik ve istihdam alanında yatırım alabilmesi amacı ile gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Tiny House Evler Küçük Yaşam Sevenler İdeal bir Çözüm2

KIRIKKALE’NİN İŞ İNSANLARINA İHTİYACI VAR

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı “Sizin gibi iş insanlarını aramızda görmekten çok mutluyuz, size ihtiyacımız var. Her kriz bir fırsat doğuruyor. Marmara Bölgesi’nin deprem bölgesi olması sebebi ile yeni gerçekleştirilecek sanayi yatırımları Anadolu Bölgesi’ne yapılmaya başlandı.Kırıkkale’nin sanayici ,üretici, istihdam edici herkese ihtiyacı var. Devlet tarafından verilen teşvikler ve şehrin uzun yıllardır sanayi alanındaki gelişme açlığı göz önüne alındığında yatırımcı için uygun şartlar bulunuyor. Biz Ticaret ve Sanayi Odası olarak şehrimizin gelişimi için yapılabilecek her türlü fedakarlığa hazırız" ifadelerini kullandı.

ŞEHRİN İŞ GÜCÜNE KATKI SAĞLAMAK İSTİYORUZ

Kırıkkale’ye turizm ve sanayi alanında güzel bir yatırım yapmayı planladıklarını ifade eden Yako Groups Yönetim Kurulu Başkanı Galip Ölmez, “Bir şehrin gelişimi için fikir birliklerinin son derece önemli olduğunu düşünüyorum. Kırıkkale çok hızlı gelişen ve yatırım için en uygun olan kentler arasında yer alıyor. Hem iş gücü hem insan gücü bakımından Kırıkkale, yatırımcı iş adamları için son derece cazibe merkezi haline geldi. Bu kentin Kızılırmak Havzası’na sahip olması ve etrafının Tiny House köyleri ile şekillendirilmesi hem Kırıkkale’nin gelişimine hem de turizmine katkı sağlayacak. Böylelikle şehrin mevcut dokusu da çok daha vizyoner bir görünüme sahip olacak. Biz de konu hakkında Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı ve yönetimi ile nerelere nasıl bir yatırım yapabiliriz diye fikir alışverişinde bulunduk. Yatırımcılar olarak şehre güzel şeyler kazandırma çabasındayız. Kırıkkale’nin yatırım alması amacı ile elimizden gelenin en iyisini yaparak memleketimiz için çalışacağız. Organizasyonunu üstlendiğimiz çalıştay ile Kırıkkale’nin önümüzdeki yıllardaki vizyonu ile alakalı bir yol haritası çizeceğimize inanıyoruz.” diye konuştu.

Tiny House-1

Yako Groups Hakkında:

Yako Groups; turizm, organizasyon, inşaat, otomotiv ve sağlık sektöründe faaliyet gösteren iştirakleri ile kurumsal çizgide faaliyet gösteren bir grup şirketidir. Etik değerleri temel alan yapı, misyon ve vizyona bağlı uzman personeli ve kaliteyi ilke edinen yönetim kadrosu ile yenilikçi, atak, kreatif, organize ve disiplinli olarak çalışmalarını yürütüyor.