W Lounge’daki birbirinden keyifli ve eğlenceli etkinlikler, yaz sezonunda açık alana taşınıyor. W Istanbul’un ikonik gizli bahçesi Secret Garden, ferah alanında, leziz kahvaltısı, eşsiz atıştırmalıkları, birbirinden güzel W imzalı kokteylleri, “Canlı” DJ performansları ve partileriyle misafirlerine unutulmaz yaz akşamları yaşatmak için hazır. 

Secret Garden, yaz aylarında şehir hayatından uzak, izole bir şekilde İstanbul’un önde gelen miksolojistleri tarafından hazırlanan leziz kokteylinizi yudumlamak ve anın keyfini çıkarmak için eşsiz bir mekan olarak karşınıza çıkıyor. 

Akaretler Sıraevler’de W İstanbul içerisinde yer alan Secret Garden, bu yaz, eğlencenin enfes mutfak deneyimleri, hareketli müzikleri, canlı eğlencesi ve imza kokteylleri ile buluştuğu vazgeçilmez bir mekân olmaya devam ediyor. Şehrin ortasındaki bu izole mekanda kahvaltı deneyimi, gününüze güzel bir başlangıç yapmayı garantiliyor. Etkinlikler için mükemmel bir konum olarak karşımıza çıkan Secret Garden, düğün, doğum günü partisi ve özel davetler ile sevdiklerinizle birlikte anı kutlamak için kapılarını açıyor. 

Güzel havanın tadını çıkarırken keyifli müzikler sunan mekan, unutulmaz müzik performanslarıyla zamanın akışını değiştiriyor ve eşsiz deneyimlere yer açıyor. Secret Garden, konuklarını W Istanbul’un sunduğu güzellikler ile kutlamaya ve keşfetmeye davet ediyor. 

W Istanbul; haftanın her günü yeme-içme, spor, meditasyon ve eğlence için kaliteli ve zengin çözüm önerileriyle, zamanı dolu dolu yaşamaya bekliyor. W Istanbul’da her Salı Suna Çolak ile Mixology Masterclass, her Çarşamba Café Cubano Live Performance ile Tex-Mex ve her Cumartesi DJ Set + Live Percussion show ile  farklı ve sıradışı aktiviteler de devam ediyor.