İnşaat sektöründe 30 yılı aşkın deneyimiyle yaklaşık 25 bin aileyi ev sahibi yapan İhlas Holding İnşaat Grubu, yeni projesi Bizim Evler 11’de satışları başlattı. Ispartakule’nin en büyük yatırımcısı olan İhlas Holding İnşaat Grubu, Bizim Evler 11 projesini aileyi merkeze alan bir konsept ile tasarladı. Tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde geliştirilen projede 6 blokta 582 daire ile 55 cadde mağazası bulunuyor.

FERAH DAİRELERİ VE GENİŞ BALKONLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer verilen Bizim Evler 11’de, geniş balkonları, ferah kullanım alanları, modern ankastre cihazları ile konut alıcılarına konforlu bir yaşam sunuluyor.

Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasına hakim bir noktada konumlandırılan Bizim Evler 11’de 2+1 daireler 131 metrekareden, 3+1 daireler 168 metrekareden, 4+1 daireler ise 220 metrekareden başlıyor.

GENİŞ PEYZAJ ALANINA SAHİP

Ispartakule’nin en yeni projesi Bizim Evler 11, geniş peyzaj alanı ve zengin sosyal donatı alanlarıyla da öne çıkıyor. Projede kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları, spor alanları, mini futbol sahaları, süs havuzları, kamelyalar, bisiklet yolu ve yürüyüş parkuru gibi çok sayıda sosyal kullanım alanlarına yer veriliyor.