“Sen Merkezli Yapılar” sloganıyla kurulan Vesen, Eylül 2021’de satışa çıkardığı Tuzla Mercan’daki Vesen Yalıları projesinde, denizden ulaşım ayrıcalığı, yeşille iç içe konumu ve bir adımda denize ulaşabilme imkanıyla İstanbul’da benzersiz bir yaşam fırsatı sunuyor. Tuzla Mercan bölgesinde yarımada içinde denize sıfır konumda inşa edilen Vesen Yalıları’nın Mart 2024’te tamamlanması planlanıyor. 40 bin 795 metrekare arazi içerisinde 158 yalı daireleri ileri teknoloji ve mühendislikle inşa ediliyor. Tamamı deniz manzaralı son yalı daireleri sahiplerini bekliyor.

Sadece yaşam kalitesine odaklanılan ve lüks üzerine tasarlanan Vesen Yalıları’nda yalı dairelerinin büyüklükleri 214 metrekare ile 474 metrekare aralığında değişiyor. Yüzde 5 peşinat, 120 ay vade konut kredisi avantajıyla satışa sunulan 3,5+1, 4,5+1, 5,5+1 olarak tasarlanan yalı daireleri, birbirlerinin önünü kapatmayacak şekilde konumlandırıldı. Geniş balkonlu, teraslı ve bahçeli daireleriyle müstakil bir ev konsepti oluşturuldu. Yüzde 80’i yeşil alan olan projenin peyzaj alanı araç trafiğine kapatılarak, doğa içinde kesintisiz yürüyüş alanları oluşturuldu.

Vesen Yalıları, sakinlerini yansıtıyor

Vesen Yalıları’nda sosyal donatılarda da her şey düşünüldü. Fitness, buhar odası sauna, tenis kortu, basketbol sahası, restoran, cep sinema odaları gibi alanların dışında deniz kotunda yer alan 1600 metrekarelik kapalı sosyal alanda, 1’i kışın üstü kapatılacak şekilde tasarlanan açık, 1 adet kapalı ve 1 adet çocuk olmak üzere 3 yüzme havuzu yer alıyor. Yüzme havuzunun hemen önünde yer alan ve kumsalla bütünleşen güneşlenme terasları da yüzme keyfini taçlandırıyor. Katta 2 daire, blokta 10 daire tasarlanan Vesen Yalıları, dikey mimari anlayışından uzakta, yatay mimari olması neticesinde konforlu ve güvenli bir yaşamın kapılarını aralıyor. Vesen Yalıları, geniş arazide az konut, az blok ve geniş metrekare daireleriyle adından söz ettiriyor.

vesen-yalıları

Proje hakkında bilgi veren Vesen Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Palazoğlu: “Proje ürettiğimiz ya da üreteceğimiz bölgede müşteri ne ister? Nasıl mutlu olur?  Sorularını ön plana alarak projelerimizi geliştiriyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve mutlulukları bizler için çok önemli. Onlara göre projeler geliştirdiğimiz için bir anlamda yaptığımız projeler de onları yansıtabilmeli. Tuzla Mercan bölgesinde yer alan Vesen Yalıları projemiz, işte bu anlayışımızı ortaya koyuyor. Projemizdeki kişilerin ailece komşularıyla birlikte herkesin birbirini tanıdığı eski mahalle kültürünü yaşatan bir proje geliştirmek istedik. Hedefimiz hızlı kazançtan ziyade sağlam temellerle, müşterilerimizin uzun vadeli oturabilecekleri lüks, konforlu konutlar geliştirebilmek” diyor. Üst düzey inşaat tekniğinin kullanıldığı Vesen Yalıları’nda hayatın tadını doyasıya çıkaracağınız, bütün ihtiyaçların proje içerisinde toplandığı lüks bir yaşam sizi bekliyor. İstanbul Anadolu Yakasının denize sıfır ilk ve tek projesinde yer almanın şimdi tam zamanı.

vesenyalılarıfiyat