Türkiye’nin yeni ilan ve alışveriş sitesi olan ilanjet.com, 2019 yılında Akyol Grup bünyesinde hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin gelişmesiyle birlikte bu platformda bizde varız diyerek yola çıkan ilanjet.com, Türkiye’nin en büyük ilan ve elektronik ticaret ve platformu olma yolunda kararlı adımlar atarak kullanıcılarına büyük imkanlar sunmaya devam ediyor.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 kategoride hizmet veren ilanjet.com,

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen ilanjet.com, çok farklı bir ilan sitesi olduğunu çok kısa zamanda göreceksiniz.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ilanjet.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.