Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir, gerçekleştirdikleri yenilikçi projelerle bu ödüle layık görülmekten ötürü oldukça mutlu olduklarının altını çizdi.

İnşaat sektöründe 2011 yılından bu yana kente değer katan yenilikçi projeleriyle yer alan Siltaş Yapı, SUGİAD 6. En iyiler Ödülleri’nde “Bölgemizde Yükselen En İyi Marka” ödülüne layık görüldü. Ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda başarısını kanıtlamış şahsiyet ve kurumlara verilen ödülle ilgili açıklamada bulunan Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir, şirket olarak bu ödüle değer görülmekten ötürü oldukça gururlu olduklarını ifade etti.

Siltaş Yapı

“Yenilikçi projeler üretmeye devam edeceğiz”

Ödül konuşmasında gerçekleştirdikleri yenilikçi projelere değinen Murat Özdemir, sözlerini şöyle sürdürdü, “İnsan odaklı ve kente değer katan yapılar inşa eden bir şirket olarak bugüne kadar ağırlıklı olarak; Pendik, Kartal, Maltepe aksında iş merkezlerinin yanı sıra Siltaş Nova Park, Siltaş Mavi Park, Siltaş Teras Park, Siltaş Safir Park, Siltaş Flora Park ve Siltaş Marina gibi çok sayıda yeni nesil konut projesini hayata geçirdik. Son projemiz olan Siltaş Panorama, Anadolu Yakası’nın her geçen gün hızla değerlenen yerleşim alanlarından Pendik’te denize ve yeşile komşu olarak konumlandı. LifeX konseptimiz ile sadece bir ev değil, komple bir yaşam alanı planladık. Yakın zamanda yeni projemizi de lanse edeceğiz. Bugün burada bünyesinde çok değerli iş adamlarını ve girişimcileri barındıran SUGİAD tarafından sektöre kazandırdığımız öncü projelerimizle ödüllendirilmek bizler için oldukça kıymetli. Bu vesile ile bu ödülü bize layık gören SUGİAD’a teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

Siltaş Yapı Hakkında

Temel yapı taşları tecrübe, güven ve kalite olan Siltaş Yapı, iş dünyasındaki 40 yılı aşkın köklü geçmişinde biriktirdiği tecrübe ve güvenin ışığında 2011 yılından itibaren inşaat sektöründe faaliyet gösteriyor. İnsan odaklı ve kente değer katan yapılar inşa eden Siltaş Yapı, bugüne kadar ağırlıklı olarak Pendik, Kartal, Maltepe aksında iş merkezleri, Siltaş Nova Park, Siltaş Mavi Park, Siltaş Teras Park, Siltaş Safir Park,Siltaş Flora Park ve Siltaş Marina gibi çok sayıda yeni nesil konut projelerini hayata geçirdi.