Pendik’te denize ve yeşile komşu olarak konumlanan Siltaş Panorama veİstanbul’un değeri hızla yükselen bölgelerinden Sancaktepe’de yer alan Siltaş Comfort projelerindeki kampanya kapsamında yüzde 25 indirimle sadece yüzde 40 peşinat ödeyerek 18 ay vade ile ev sahibi olmak mümkün. Uygulanan indirimle birlikte Siltaş Panorama’da fiyatlar 4 milyon 250 binden TL’den, Siltaş Comfort’ta ise 4 milyon 500 bin TL’den başlıyor.

Kente değer katma hedefiyle güven, kalite ve insan odaklı yaşam alanları inşa eden Siltaş Yapı’nın Pendik’te bulunan ve adını panoramik deniz ve adalar manzarasından alan projesi Siltaş Panorama ve Anadolu Yakası’nın oksijen deposu Aydos Ormanı’na birkaç dakika mesafedeki Sancaktepe’de konumlanan Siltaş Comfort projelerinde avantajlı yaz kampanyası fırsatları başladı. Ev sahibi olmak isteyenler ve yatırımcılar için büyük kolaylık sağlayan kampanya kapsamında; yüzde 25 indirim, yüzde 40 peşinat ve 18 ay vade imkânı sunuluyor. 15 Ağustos’a kadar devam edecek olan kampanyada uygulanan indirimle birlikte fiyatlar Siltaş Panorama’da 75 metrekare 2+1 daire için 4 milyon 250 bin TL’ye, Siltaş Comfort’ta ise 100 metrekare 2+1 daire için 4 milyon 500 bin TL’ye kadar iniyor.

Siltaş Comfort8

İki projede de her beğeniye uygun farklı daire tipleri mevcut

23 bin metrekarelik arazi alanında inşa edilen Siltaş Panorama projesi, 7 ve 11 katlı 13 bloktan oluşuyor. Projede çeşitli büyüklük ve özellikte 650 konut ve 24 ticari ünite bulunuyor. Yüzde 65’i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan projenin LifeX konsepti sayesinde sadece bir ev değil, komple bir yaşam alanı sunuluyor. Anadolu Yakası’nın her geçen gün hızla değerlenen yerleşim alanlarından Pendik’te denize ve yeşile komşu olarak konumlanan ve ilçenin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Siltaş Panorama’da 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor. Bu daireler içinde dubleks, havuzlu ve teras bahçeli seçenekler de bulunuyor. Modern mimari ile teknolojiyi bir araya getiren Siltaş Comfort ise 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. 5 bin 500 metrekarelik inşaat alanında inşa edilen, 12 katlı iki bloktan oluşan Siltaş Comfort; sıra dışı mimarisi, yatırım değeri, seçkin yaşam tarzı, her beğeniye uygun farklı daire tipleri ve alışılmışın dışındaki sosyal olanakları ile fark yaratıyor. Projede çeşitli büyüklük ve özellikte 100 konut ile üç katlı iki farklı showroom ve tek katlı ticari alanlar bulunuyor.

Siltaş Comfortw

Siltaş Panorama Pendik sahiline 5 dakika, metroya 4 dakika

Siltaş Panorama’nın komple bir yaşam alanı sunan LifeX konsepti; içerisindeki misafir süiti, cep sineması, kafe-kütüphane başta olmak üzere yüzme havuzu, toplantı odası, çocuk oyun odası, fitness salonu ve saunası ile yaşama ekstra konfor katacak çok sayıda detaya sahip. Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Siltaş Panorama; metroya 4 dakika, Pendik sahiline 5 dakika, Pendik Marina’ya 9 dakika, yüksek hızlı trene ve İDO Pendik Terminali’ne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika mesafede konumlanıyor. 

Hayata bir adım mesafede Siltaş Comfort 

Hayata bir adım mesafede konumlanan Siltaş Comfort; Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika, metro istasyonuna 2 dakika, Kuzey Marmara otoyoluna 5 dakika, E-5’e 5 dakika, TEM otoyoluna 6 dakika, Aydos Ormanı’na 2 dakika, Aydos Kalesi’ne 3 dakika, Viaport’a 8, Pendik Marina’ya 12 ve farklı alışveriş merkezlerine 2 dakika, Teknopark’a 11 dakika, devlet hastanesine 4 ve İlhan Varank Şehir Hastanesi’ne 10 dakika mesafede yer alıyor. Yine LifeX konsepti kapsamında sadece bir ev değil komple bir yaşam alanı planlanan projede; sakinlerin misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlayabilecekleri misafir süiti, dört mevsim kullanılabilen kapalı havuz, fitness salonu, sauna, çok amaçlı spor sahası, şelale, ortak yeşil alan, kamelya ve dinleme alanları, 7/24 güvenlik, kapalı otopark ve elektrikli araç şarj altyapısı bulunuyor.