Emlakçılar Dernek Başkanı Orhan Aykaç'ın ve Dernek Sekreteri Ali Şahin'in organize ettiği kahvaltı programı Silivri Yelken Restoranda gerçekleştirildi. Derneğe üye olan isimlerin katılım sağladığı programda Başkan Orhan Aykaç tüzük gereği ikinci dönem için aday olamayacağını açıkladı.

Zorunlu Deprem Sigortası Zorunlu Deprem Sigortası

Silivri Satılık Arsa Sahibinden

Aykaç açıklamasında; “Kurulduğumuz dönemden şimdiki zamana göre iyi yol kat ettik. Mesleki eğitim seminerleri ve bilgilendirmelerle meslektaşlarımızın kendilerini çok daha iyi bir şekilde geliştirmelerine katkı sağladığımızı düşünüyorum. Bu zamana kadar benimle yol alan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Dernek tüzüğümüz gereği ikinci dönem için aday olamıyorum. Bunun için gerçekleştirilecek genel kurulumuzda aday olan isimlere başarılar diliyorum. Herkese gerek katılımlarından gerekse de desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

KÜTÜK VE AYDIN ADAYLIK YARIŞINA GİRİYOR

Silivri Emlakçılar Dernek Başkanı Orhan Aykaç'ın konuşmasının ardından bir değerlendirmede bulunan Dernek Sekreteri Ali Şahin yeni dönem için aday olmayı düşünen isimlerin kongre öncesinde öne çıkması gerektiğini belirtmesi üzerine Sezai Kütük ve Murat Dursun Aydın yeni dönem için aday olabileceklerini belirttiler.