Weltew Home’da Yıl Sonu Fırsatları Devam Ediyor

İnegöl mobilyası denilince ilk akla gelen, kalitesiyle adından söz ettiren ve ustalıkla zarafeti buluşturan koleksiyonlara imza atan Weltew Home’da, yılın son indirim fırsatları devam ediyor. 31 Aralık’a kadar seçili ürünlerde yüzde 40 indirimin uygulandığı Weltew Home, Türkiye genelinde 90 mağazası ve yetkili satış noktalarıyla kullanıcılarına ulaşıyor.

Weltew Home’da Yıl Sonu Fırsatları Devam Ediyor

2020 yılını geride bırakmaya çok az kala, yeni yılda evini yenileyecekler için Weltew Home şahane fırsatlar sunuyor. Hızlı teslimat avantajıyla, ayın ürünleri kategorisinde yer alan İstinye yemek odası, yatak odası, duvar ünitesi ve genç odası ile Vega duvar ünitesi ve TV sehpası da yüzde 40 indirimli fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

Klasik çizgilerin dışında, zamanın ruhuna uygun modern dokunuşlarla bezeli koleksiyonlar, yeni yılda evinizin ambiyansını değiştirmeye hazır…

İndirimli fiyatlardan yararlanmak için sizde en yakın Weltew Home mağazasına uğrayabilir ya da çevirim içi alışveriş sitesi www.weltew.com’a bir tıkla en güzel modelleri yakından inceleyebilirsiniz.

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE