banner38

Türkiye'nin yeni haber ajansı, hibya

Basın emekçileri tarafından, emek yoğun sermaye ile hayata geçirilen Hibya Haber Ajansı, sahip olduğu tecrübe ve birikimi yeniden harmanlayarak sektöre birçok yenilik getiriyor. Hibya; Haber İlan Basın Yayın Ağı’dırHibya, tarafsız bir basın kuruluşu ve açık bir haber kaynağıdır.

Türkiye'nin yeni haber ajansı, hibya

Basın emekçileri tarafından, emek yoğun sermaye ile hayata geçirilen Hibya Haber Ajansı, sahip olduğu tecrübe ve birikimi yeniden harmanlayarak sektöre birçok yenilik getiriyor.


Hibya; Haber İlan Basın Yayın Ağı’dır
Hibya, tarafsız bir basın kuruluşu ve açık bir haber kaynağıdır.
Hibya’nın ulaştığı kitle, kendi aboneleri ile sınırlı değildir. Sadece abonelerinin değil, açık sistemi ile tüm medya kuruluşlarının haber kaynağıdır. 
Tüm yayıncılara www.hibya.com adresinde yer alan haberleri, Hibya Haber Ajansı'nı kaynak göstererek kullanabilme imkanı sunulmaktadır.
Hibya, tüm yayıncılara sistem üzerinden haber gönderme ve bu kanalla dünyaya açılma ayrıcalığı tanımaktadır.
Uluslararası bir medya ağı olmayı hedefleyen Hibya, halen 13 dilde yayın altyapısına sahip, bünyesinde 60’tan fazla haber sitesi bulunan ve her gün ağa dahil olan yeni katılımcılarla büyümesini sürdüren bir yapılanmadır.
Hibya, uluslararası alanda yatırımlarına devam ederken, bu kapsamda Rusya, Bulgaristan Yunanistan ve Azerbaycan'da haber siteleri kurmuştur.
Aynı zamanda Bilişim ve Teknoloji Şirketi olan Hibya yazılım ve altyapı destekleri de sunmaktadır.
Hibya Haber Ajansı

Hibya Haber Ajansı ve Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş

Hacımimi Mh. Vekilharç Sk. Paşa Han 3/12 PK 34425 Karaköy Beyoğlu İstanbul / Turkey

+90 212 243 70 50 -+90 538 482 70 50


Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 18:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER