Piyasa Gayrimenkul Programı KRT TV'de

Gayrimenkul sektörünün önemli yayını olan “Piyasa Gayrimenkul” programı artık KRT TV’de izleyiciler ile buluşuyor. Program yapımcısı ve sunucusu İsa Kalender yaptığı açıklamada “Gayrimenkul sektöründeki gelişmeleri her hafta farklı konu ve konuklarımız ile programda izleyiciler ile paylaşıyoruz.

Piyasa Gayrimenkul Programı KRT TV'de

Gayrimenkul sektörünün önemli yayını olan “Piyasa Gayrimenkul” programı artık KRT TV’de izleyiciler ile buluşuyor. Program yapımcısı ve sunucusu İsa Kalender yaptığı açıklamada “Gayrimenkul sektöründeki gelişmeleri her hafta farklı konu ve konuklarımız ile programda izleyiciler

ile paylaşıyoruz. Canlı olarak yayınlanan program her hafta Pazar günleri 16:00 ile 17:00 arası yayınlanıyor. Finansal piyasalardaki gelişmelerden, bölgesel trendlere kadar gayrimenkul sektörünün nabzı bu programda atıyor” dedi.

Sektörün İlk ve Tek Programıyız Gayrimenkul sektörünün artık kabuk değiştirdiğini belirten Kalender “Programlarımızda meslektaşlarımızın başarı hikayelerini, emlak işletmelerinin farklı çalışmalarını, yönetmelik ve mevzuattaki gelişmeleri, proje satışı ve tüketici haklarını çok geniş açılardan ele alıyoruz. Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan herkesi ekran başına davet ediyoruz” dedi.

Türkiye’nin İlk Kültür Ekranı olan Kültür Radyo ve Televizyon ekranlarında yayınlanan program her hafta Pazar günleri saat 16-17 arasında canlı yayında izleyiciler ile buluşuyor. KRT TV’ye Türksat 3A FREKANS: 12.729 MHZ SEMBOL: 30.000 FEC: 2/3

DVB: S2 8PSK V/DİKEY Digiturk 62. Kanal ve D-Smart 147. Kanal iOS, Android ve //krttv.com.tr adresinde.


Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2019, 11:55
YORUM EKLE